Królowa Seksu Analnego Avery Jane triumfalnie powraca do Anal Only

Egzotyczna, drobna i uwodzicielska, Avery Jane po raz kolejny udowadnia dlaczego nazywana jest Królową Seksu Analnego w swoim triumfalnym powrocie do Anal Only.

'

Trafnie nazwana „Back in Avery’s Ass„, nowa scena Anal Only z Avery Jane otwiera się jej rozmową o jej ekscytującym życiu seksualnym, które zamieniła w karierę. Ubrana w charakterystyczny top Anal Only, czerwone kabaretki, czarne stringi oraz wysokie obcasy, Avery pokazuje swoje piersi, seksownie kręci pupą i rozbiera się, pozwalając widzom na zobaczenie tego, co ma nastąpić.

Jak tylko pojawia się Scott Nails, rozrywa jej kabaretki i wędruje językiem w stronę jej uwielbianej przez wielu pupy. Następnie Avery schodzi na kolana, aby zrobić mu jej niesławnego, niechlujnego loda. Gdy Avery jest już gotowa, zaczyna się prawdziwa akcja, a każdy orgazm wywołuje uśmiech lub śmiech oraz mnóstwo sprośnych rozmów. Kiedy Scott przechodzi na drugą stronę i nie może już dłużej wytrzymać, dochodzi na całym jej tyłku.

„Kiedy robię anal, naprawdę czuję się jak w niebie, czy dostaję go od tyłu, czy odbijam się na kutasie Scotta. Zdecydowanie czuję, że dzięki tej scenie zasłużyłam na tytuł Królowej Analu. Moi fani zdecydowanie powinni ją obejrzeć”, powiedziała Avery Jane.

Obejrzyj zwiastun i ekskluzywną dla członków scenę „Back in Avery’s Ass” oraz jej debiut w Anal Only „Avery’s Anal Frenzy” na stronie AnalOnly.com.

Aby lepiej poznać Avery Jane odwiedź jej stronę internetową allofaveryjane.com, śledź ja na Twitterze oraz subskrybuj jej OnlyFans.

Scotta Nailsa znajdziecie na Twitterze i Instagramie. Subskrybujcie też jego OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.