Kitana Montana Debiutuje w PervCity w Scenie Squirtingu

Piękna Kitana Montana robi furorę w swojej debiutanckiej scenie w PervCity. Kitana występuje w filmie „Squirting Anal for Tattooed Blonde Kitana Montana” z Ramonem Nomarem, który ukazał się wczoraj na PervCity.com. Scena jest dostępna w 4K i została wyreżyserowana przez Maestro Claudio.

ILoveBlackGirls

Kitana już od samego początku jest chętna i gotowa na swoją scenę, rozbierając się do kamery. Wszystko zaczyna się kiedy Kitana wita Ramona obciąganiem, a następnie przechodzi do pozycji na jeźdźca. Dalej akcja tylko przyspiesza kiedy Kitana przechodzi z ATM do ATP i dostaje dildo dzięki któremu może przejść do podwójnej penetracji. To sprawia, że Kitana tryska we wszystkie strony. Na sam koniec, aktorka również otrzymuje wytrysk od Ramona na twarz.

„Ta scena z PervCity jest na szczycie mojej listy jako przyjemna i gorąca!”, powiedziała Kitana. „Ramon jest świetny, sposób w jaki pieprzył mój tyłek był taki dobry i chcę więcej. Claudio sprawił, że czułam się tak komfortowo i szczęśliwie podczas sesji. Co za wspaniały i profesjonalny zespół. Bardzo mi się podobało. Wielkie dzięki!”

Maestro Claudio był pod wrażeniem występu gwiazdy, komentując: „Kitana jest super miłą dziewczyną, o wspaniałym nastawieniu i niesamowicie pięknym wyglądzie, a gdyby tego było mało, jest również wspaniałą wykonawczynią. Poprzez bardzo niechlujne BJ, intensywne DP, z dildo i Ramonem, oraz spektakularny wytrysk na twarzy, Kitana pokazała wszystkie swoje wspaniałe umiejętności aktorskie. Zrobiła niesamowitą scenę i zdecydowanie nie mogę się doczekać jej powrotu na moją nowo uruchomioną stronę DPdiva.com.”

Squirting Anal for Tattooed Blonde Kitana Montana” został wydany w 4K wyłącznie na PervCity.com.

Śledźcie Kitanę Montanę, Ramona Nomara, PervCity i Maestro Claudio, na Twitterze, PervCity i Maestro Claudio na Instagramie oraz sprawdźcie PervCity.com dla wszystkich waszych perwersyjnych potrzeb!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.