Kiss Me/Fuck Me eksploruje męską rzeczywistość w 'Gay’s Anatomy’

Oryginalna gejowska seria Adult Time Kiss Me/Fuck Me przedstawia swoją najnowszą erotyczną przygodę, na dobry początek nowego roku, 'Gay’s Anatomy’ – dostępną wyłącznie w sieci AdultTime.

'

W zabawnej komedii występuje Brogan jako zapracowany lekarz z niewielką ilością chwil spokojnego przestoju, ale kiedy jego chłopak, Zario Travezz, wpada w przerwie na lunch, aby sprawdzić, co u jego miłości, dr Brogan wykorzystuje tę rzadką okazję, aby spędzić razem trochę wyjątkowo namiętnych chwil.

Seria z wyraźną fabułą, która rozpoczęła się w styczniu 2022 roku, oferuje ponad 20 scen, które pozwalają “Delektować się każdą chwilą“, zgodnie z jej hasłem promocyjnym. Kiss Me/Fuck Me dostarcza prawdziwie zmysłowych, autentycznych doświadczeń na ekranie z wyśmienicie nakręconymi scenami hetero, gejowskimi i lesbijskimi, aby zaspokoić różne zainteresowania erotyczne widzów.

Gay’s Anatomy’ można znaleźć na kissmefuckme.net.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.