Kimora Quin występuje w najnowszej produkcji Bratty Sis

Seksowna azjatycka gwiazda Kimora Quin spełnia swoje niegrzeczne fantazje w swojej debiutanckiej scenie dla BrattySis. Wydany w piątek, 'Stepsis Turns Fantasy Into Reality – S24:E6′ przedstawia Kimorę wraz z Oliverem Flynnem.

'

W swojej debiutanckiej scenie Kimora Quin wchodzi do kuchni, gdzie uczy się jej przyrodni brat, Oliver Flynn. Ponieważ Kimora jest bardzo miła, postanawia porozmawiać ze swoim nowym bratem. Kimora przyznaje, że zanim jej tata poślubił mamę Olivera, często była sama i wykorzystywała ten czas na masturbację. Oliver odnosi wrażenie, że Kimora fantazjowała o tym, że zostanie przyłapana przez swojego tatę, co wprawiło Olivera w zakłopotanie.

Po jego wyjściu, Kimora znajduje swoje dildo, które przymocowuje do blatu licząc na chwilę zabawy w samotności. Jednak kiedy Oliver wraca, Kimora decyduje, że prawdziwa model jest zdecydowanie lepszy od gumowego i postanawia zrealizować swoją niegrzeczną fantazję.

„Dziękuję Bratty Sis za pracę ze mną nad tą sceną” – skomentowała Kimora. „Podobała mi się praca z Oliverem po raz pierwszy i czułam się tak bardzo niegrzecznie uwodząc go!”.

Zobacz jak dalej potoczyła się historia Kimory i Olivera (Spoiler! Zrobiło się naprawdę gorąco) na brattysis.com.

Śledź Kimorę Quin na Twitterze i Instagramie. Fani mogą subskrybować jej OnlyFans lub znaleźć ją na PornHub. Pełna lista linków Kimory znajduje się na linktr.ee/KimoraQuin.

Śledź Olivera Flynna na jego nowym koncie na Twitterze i odwiedź jego OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.