Kimora Quin robi sobie zasłużoną przerwę w nauce na Adult Time

Wysoka, długonoga piękność Kimora Quin powraca do Adult Time z nową lesbijską sceną dla ich strony Teen Sneaks. 'Unsupervised Fun’ zostało wydane w poniedziałek i łączy Kimorę z Alexis Tae.

'

Kimora Quin uczy się ze swoją najlepszą przyjaciółką, Alexis Tae, w domu Alexis. Po tym jak ojciec Alexis zakłócił dziewczynom studiowanie, postanawiają zrobić sobie przerwę w nauce. Jednak, Kimora i Alexis mają wyjątkowy sposób na relaks, i natychmiast zaczynają się całować. Kimora cieszy się z oralnych przyjemności od Alexis i szczęśliwa odwdzięcza się tym samym. Ta seksowna lesbijska scena z pewnością zadowoli zarówno wiernych, jak i nowych fanów Kimory.

„Zawsze jestem tak podekscytowana, że mogę kręcić z Adult Time”, powiedziała Kimora. „Ta scena przekroczyła moje oczekiwania. Uwielbiałam pracować z Alexis. Mieliśmy wybuchową chemię, która dużo dodała do tej i tak już niesamowitej sceny!”.

Aby obejrzeć scenę ’Unsupervised Fun’ z Kimorą wejdź na stronę adulttime.com.

Śledź Kimorę Quin na Twitterze i Instagramie. Fani mogą subskrybować jej OnlyFans lub znaleźć ją na PornHub. Pełna lista linków Kimory znajduje się na linktr.ee/KimoraQuin.

Śledź Alexis Tae na Twitterze Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.