Kimmy Kimm występuje w 'Pure Business’ od Delphine Films

Wschodząca gwiazda Kimmy Kimm powraca do Delphine Films z nową sceną erotyczną. W wydany w zeszłym tygodniu 'Pure Business’ gra również Will Pounder, a scena została wyreżyserowana przez Bloomer Yang.

'

Akcja 'Pure Business’ zaczyna się o 1 w nocy, kiedy Kimmy Kimm dopiero zaczyna swój dzień. Jako bizneswoman utrzymuje nietypowe godziny pracy i szykuje się na spotkanie z Willem Pounderem. Kimmy czeka w swoim ulubionym miejscu, na opuszczonym przystanku autobusowym. Will przybywa i Kimmy dokonuje z nim transakcji. Ale Kimmy nie jest jeszcze gotowa na pożegnanie z Willem i chce się trochę z nim zabawić poza godzinami pracy. Dwójka angażuje się w gorącą sesję seksu na świeżym powietrzu, która łączy interesy z najwyższą przyjemnością.

„Praca z Delphine Films to wspaniałe doświadczenie i byłam szczęśliwa, że zostałam ponownie zaproszona” – skomentowała Kimmy. „Ich sceny łączą historię z niesamowitym seksem, a ekipa jest wspaniała. Naprawdę podobała mi się praca z Willem nad tą seksowną sceną”.

Zwiastun i pełną scenę można znaleźć na stronie delphinefilms.com.

Kimmy Kimm jest aktywna na kilku platformach mediów społecznościowych, w tym na swoim nowym koncie na Twitterze, Instagramie i TikTok. OnlyFans Kimmy może pochwalić się ekskluzywną zawartością i obecnie jest przeceniony. Fani mogą również kupować przedmioty z jej sklepu, OnlyKimmy.com.

Dowiedz się więcej o Willu Pounderze odwiedzając jego oficjalną stronę internetową iWillPounder.com, a także śledząc go na Twitterze i Instagramie. Zdecydowanie warto też zajrzeć na jego OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.