Kimmy Kimm występuje w halloweenowej scenie Adult Time

Drobna azjatka Kimmy Kimm zabawia się w 'cukierek albo psikus’, jednak to ona otrzymuje psikusa od Charlesa Dery w swojej najnowszej scenie Adult Time. Wydany w zeszłym tygodniu jako część serii Oopsie!, 'Dick Or Treat’ został wyreżyserowany przez Stellę Smut.

Kimmy Kimm ubrana w swój seksowny kostium kota jest na polowaniu i ma nadzieję, że zdobędzie trochę słodyczy. Kiedy dzwoni do drzwi Charlesa Dery, ten jest trochę zirytowany, że ktoś mu zakłóca spokój. Jednak kiedy widzi Kimmy trzymającą w górze znak ’Mam ukończone 18 lat i chcę cukierka’ wpada na pewien pomysł. Po wycięciu dziury w torbie z cukierkami, wkłada do niej swojego kutasa, a kiedy Kimmy sięga po swój przysmak, od razu jest gotowa na to co nastąpi dalej. Może jednak to nie cukierki były tym, na co tak na prawdę liczyła.

„Ta scena naprawdę wprowadziła mnie w ducha Halloween!” powiedziała Kimmy. „Uwielbiam, kiedy sceny są zarówno zabawne, jak i seksowne i ta scena to dostarczyła. Byłam podekscytowana, że w końcu pracuję z Charlesem i reżyserka Stella miała tak wspaniałą wizję.”

Zobaczcie ’Dick Or Treat’ na adulttime.com.

Śledźcie Kimmy Kimm na Twitterze, Instagramie i TikTok. Jej OnlyFans zawiera ekskluzywną zawartości którą warto sprawdzić. Fani mogą również kupować przedmioty z jej sklepu na OnlyKimmy.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.