Kimmy Kimm uświetnia okładkę najnowszego wydania VOD od Girlfriends Films

Kariera Kimmy Kimm nieustanie pnie się w górę. W zeszłym tygodniu Kimmy powróciła do Girlfriends Films w ich najnowszym wydaniu VOD, 'Lesbian Seduction 76′, gdzie Kimmy pojawia się na okładce wraz z Sophią Locke.

CaliTeens

Młoda Kimmy Kimm zwierza się bardziej doświadczonej Sophii Locke z problemu, który ma w pracy. Kimmy słyszała jak jej szefowa, mówiła o tym, że Kimmy kiepsko całuje i tylko udaje lesbijkę. Sophia współczuje Kimmy i mówi jej, że prawdopodobnie po prostu potrzebuje doświadczonej starszej kobiety, która da jej kilka wskazówek. Kimmy jest bardziej niż chętna do nauki, co szybko sprawia, że wraz z Sophią cieszy się namiętnym lesbijskim seksem

“Bardzo podobało mi się bycie zmysłową dla Girlfriends Films!“ ekscytowała się Kimmy. “Dostałam możliwość czerpania z osobistych doświadczeń do tej fabuły, a Sophia Locke była niesamowita w tworzeniu tego ze mną“.

Lesbian Seduction 76’ można znaleźć na stronie girlfriendsfilmsvod.com.

immy Kimm jest aktywna na kilku platformach społecznościowych, w tym na swoim nowym koncie na Twitterze, Instagramie i TikTok, a OnlyFans Kimmy może pochwalić się ekskluzywną zawartością, której nie można znaleźć nigdzie indziej.

Śledźcie Sophię Locke na Twitterze. Wszystkie jej linki można znaleźć pod adresem linktr.ee/sophialocke.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.