Kimmy Kimm nie chce iść spać w Oopsie!

Słodka gwiazda Kimmy Kimm powraca do Adult Time z zupełnie nową sceną. Kimmy występuje w 'Dorm Room Games’, które zostało wydane w ramach kanału Oopsie! Scena, wyreżyserowana przez Stellę Smut i z udziałem Summer Col i Dee Williams, jest drugą sceną Kimmy dla tej serii.

Insane Coeds

Kimmy Kimm i Summer Col przebywają w swoim pokoju w akademiku, kiedy Dee Williams, kierowniczka akademika, wchodzi, aby powiedzieć im dobranoc i poprosić, aby były grzeczne. Kiedy Dee odchodzi, Kimmy zdejmuje majtki i zaczyna ocierać się o swoją poduszkę. Summer zauważa, co robi jej współlokatorka i przynosi wibrator, aby pomóc Kimmy osiągnąć jeszcze więcej przyjemności i zakończonej obfitym tryskaniem. Hałas jaki dochodzi z pokoju dziewczyn przykuwa uwagę Dee, która chce dołączyć do akcji. Cała trójka bierze udział w seksownej zabawie, w której wszyscy otrzymują seksowną nagrodę. 

“Uwielbiam pracować z Adult Time, a Oopsie! to jedna z najciekawszych serii“ – powiedziała Kimmy. “Po raz pierwszy pracowałam z Summer i miałam z nią tyle zabawy, A kiedy dołączyła Dee, scena eksplodowała przyjemnością!“.

Dorm Room Games’ można znaleźć na stronie adulttime.com.

Śledźcie Kimmy Kimm na Twitterze, Instagramie i TikTok. Jej OnlyFans zawiera ekskluzywną zawartości którą warto sprawdzić. Fani mogą również kupić przedmioty z jej sklepu na OnlyKimmy.com.

Śledźcie Dee Williams i Summer Col na Twitterze.

Jeśli nie jesteście członkami Adult Time, to jest to doskonały moment, aby dołączyć do AdultTime.com wielokrotnie nagradzanej platformy streamingowej dla dorosłych, domu ponad 360 kanałów, 60 000 odcinków i 8 nowych wydań dziennie z najbardziej uznanych i szanowanych studiów w branży.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.