Kiki Klout zapiera dech w piersiach w nowych scenach Naughty America i MYLF

Drobna latynoska Kiki Klout powróciła do Naughty America i MYLF dla dwóch niesamowitych scen, które pozostawią jej fanów bez tchu.

CaliTeens

Kiki Klout powróciła do Naughty America w swoim trzecim występie dla strony w 2022 roku. 36-minutowa scena dla serii My Friend’s Hot Mom otwiera się z Kiki myjącą naczynia w kuchni w niebieskim topie z białymi kropkami i obcisłymi dżinsami które uwydatniają jej wszystkie krągłości. Przyjaciel jej syna Lucas Frost przyszedł, aby skorzystać z prysznica, podczas gdy jej syn Mikey jest na zewnątrz i załatwia różne sprawy.

Podczas gdy Lucas bierze prysznic, Kiki rozbiera się i naga zakrada do niego, uciszając go, gdy wspomina swojego najlepszego przyjaciela. Zanim zakręcą wodę dwójka mocno się obmacuje, a Kiki rozgrzewa Lucasa ręką. Następnie przechodzi do loda i szybkiego seksu pod prysznicem, który kontynuują w sypialni. Czy Kiki i Lucas skończą zanim Mikey wróci do domu?

Aby się tego dowiedzieć, będziecie musieli obejrzeć zwiastun lub ekskluzywną scenę na naughtyamerica.com.

„Uwielbiam pracę dla Naughty America i scenariusze które wymyślają! Lucas zapewnił kilka świetnych popołudniowych zabaw i w każdej chwili pracowałabym z nim ponownie. Zapłać za swoje porno i dołącz do strony (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś), obejrzyj wszystkie trzy moje sceny i daj Naughty America znać, jak bardzo podobają ci się moje sceny, dzięki czemu zobaczysz mnie tam jeszcze częściej” – powiedziała Kiki Klout.

Dodajcie trochę więcej scen z Kiki do swojej przyjemności oglądania i sprawdźcie jej scenę na MYLF. ’Grab Your Cock And…’ rozpoczyna się od tego, że Kiki wyzywa Ike’a Diesel’a za jego ciągłe wzwody, które wszyscy zauważają w domu. Następnie przyłapuje go na tym, że zagląda pod jej spódniczkę i gapi się na jej dekolt, który jest ledwo zakryty przez jej koszulkę. Po nazwaniu go napalonym małym potworem, zabiera go do sypialni i uczy jak odpowiednio pozbyć się wzwodu.

Pełna scena oraz jej zwiastun dostępne są wyłącznie na mylf.com.

Śledźcie Kiki Klout na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jej linki w jednym miejscu są dostępne na hubzter.pro/kikiklout.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.