Kiki Klout debiutuje na Tushy Raw

Drobna latynoska o zabójczych krągłościach Kiki Klout miała wczoraj swój długo oczekiwany debiut na Tushy Raw i lepiej bądźcie gotowi, bo czeka was długa, dzika noc razem z Kiki.

'

Kiki Klout zadebiutowałą wczoraj na Tushy Raw w scenie 'Another Wild Night’ w której występuje razem z Milanem. Scenę otwiera Kiki wyglądająca olśniewająco w czarno-zielonej bieliźnie i kamerą śledzącą każdy jej ruch oraz doskonałą krągłość ciałą. Po tym delikatnym wstępie, przechodzi prosto do akcji, kiedy kamera przesuwa się na jej soczysty tyłek, a Milan naoliwia go swoimi rękami. Kiki dalej robi mu jedno ze swoich niesławnych lodów, zanim on wsunie swojego wielkiego kutasa w jej tyłek i będzie ją posuwał w każdej możliwej pozycji. Dzięki Milanowi i pomocy różdżki, Kiki przeżywa jeden orgazm za drugim.

“Tak bardzo jak kocham linie i grę aktorską, cięcie do pościgu i przejście od razu do seksu jest jeszcze lepsze. Milan zdecydowanie zabrał mnie na orgazmiczne wyżyny, a każde szczytowanie było w 100% prawdziwe. Mam nadzieję, że moi fani i członkowie Tushy Raw polubią moją scenę“ – powiedziała Kiki Klout.

Wyreżyserowana przez Dereka Dozera scena, 'Another Wild Night’ jest dostępna wyłącznie dla członków Tushy. Zwiastun, pełną scenę oraz galerię zdjęć znajdziecie na tushyraw.com. Upewnijcie się, że polubicie ją i dacie debiutanckiej scenie Kiki doskonałą ocenę 10, jeżeli chcecie zobaczyć ją ponownie na stronie.

Śledźcie Kiki Klout na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jej linki są dostępne na hubzter.pro/kikiklout.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.