Kendra James zabawia się z Sage Pillar w swoich nowych klipach

Jedna z najpopularniejszych fetyszowych modelek, weteranka Kendra James opublikowała na swojej oficjalnej stronie dwa nowe klipy z Sage Pillar. Dzięki różnym tematom fetyszowym, fani z pewnością znajdą coś dla siebie.

'

Na początku, Kendra James i Sage Pillar występują w klipie ’Help Nurse, I Grew a Futa Cock!’. Sage poszukiwała cudownego kremu, który pomoże jej zwiększyć wydolność seksualną. Ale niezamierzony efekt uboczny kremu wysłał Sage do pielęgniarki Kendry. Kendra widziała już prawie wszystko, ale gdy jej pacjentka ujawnia ogromnego penisa, Kendra robi wszystko, co może, aby uspokoić erekcję Sage, w tym obciąga, wali i finalnie pomaga Sage się spuścić. 

Dla fanów cosplay i superbohaterek, Kendra wydała ’Supergirl Goes Rogue’, również z udziałem Sage. Poison Ivy (Kendra) tworzy nową neurotoksynę i potrzebuje jeszcze tylko jednego składnika. Jednak jej plan zostaje udaremniony przez Supergirl (Sage). Po walce bohaterka myśli, że w końcu pokona Ivy, ale ta całuje ją, uwalniając afrodyzjak w jej szmince. Wkrótce Supergirl jest pod kontrolą Ivy, która dominuje nad nią za pomocą lesbijskiego seksu

Również do nabycia w sklepie Kendry jest jej nowa scena bondage, ’Duct Tape Orgasms’. Kendra jest obleczona w nylon i przywiązana taśmą do krzesła bondage. Shiny Bound używa potężnej różdżki, aby dać Kendrze niekończące się orgazmy bez możliwości ucieczki

Do 30 grudnia nowi subskrybenci OnlyFans Kendry, które jest dostępne pod adresem iWantKendra.com, mogą dołączyć za 5$ na 30 dni, co stanowi 50% zniżki od ceny regularnej. 

Śledźcię Kendrę James na Twitterze, oraz jej nowy Instagramie lub dołączcie do jej oficjalnej strony internetowej, KendraJames.com. Istnieje wiele sposobów na zakup klipów od Kendry poprzez jej sklepy Clips4Sale – FetishGirlfriend.com, KendraClips.com, GoddessKendra.com lub jej sklep IWantPOV. Wszystkie jej linki w jednym miejscu można znaleźć na stronie allmylinks.com/kendrajames.

Śledźcie Sage Pillar na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jej linki znajdziecie pod adresem linktr.ee/sagepillarxoxo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.