Kendra James utrzymuje porządek w swoim domu w Girlsway

Seksowna Kendra James powraca do Girlsway z nową sceną. Wydana w sobotę scena dla niszowej strony Mommy’s Girl 'Be Polite To Our Guest, Young Lady!’ łączy Kendrę z Kimmy Kimm.

'

Kendra James spodziewa się, że jej przyjaciółka, Penny Barber, lada chwila ją odwiedzi. Natomiast pasierbica Kendry, Kimmy Kimm, planuje spędzić czas z przyjaciółmi, ale Kendra przypomina jej, że musi wpierw wykonywać swoje obowiązki, w tym zadowolić ją seksualnie. Kiedy Kimmy sprząta, Kendra powoli zaczyna ją rozbierać. Kendra pozwala Kimmy zrobić chwilę przerwy od sprzątania, i w tym czasie zadowolić ją oralnie. Namiętny lesbijski seks trwa dalej, nawet kiedy przychodzi Penny, która obserwuje jak macocha z pasierbicą wzmacniają swoją więź.

„Kocham pracować dla Girlsway i byłam szczęśliwa, że mogłam powrócić dla tej sceny” – skomentowała Kendra. „Kimmy była czystą rozkoszą i podobało mi się zagranie jej macochy”.

Pełną scenę i trailer znaleść można na stronie mommysgirl.com.

Ale to nie wszystko, Kendra wypuściła również dwie nowe aktualizacje na swojej stronie, KendraJames.com. W ’Beg For It’ Kendra zakłada dużego strap-on’a i obiecuje wam go dać, ale wpierw będziecie musieli paść na kolana i błagać o niego. Dostępny jest również ’Latex Stockings’, zestaw zawierający ponad 100 zdjęć Kendry w seksownym stroju.

Śledźcie Kendrę James na jej nowym Twitterze oraz Instagramie. Fani mogą zamówić własne filmy od Kendry za pośrednictwem jej OnlyFans lub na stronie KendraJamesCustoms.com.

Kimmy Kimm znajdziecie na Twitterze, Instagramie oraz TikTok. Jej OnlyFans zawiera ekskluzywną zawartości którą warto sprawdzić. Fani mogą również kupić przedmioty z jej sklepu na OnlyKimmy.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.