Kendra James i Sinn Sage cieszą się lesbijską rozkoszą

Uznana twórczyni treści fetyszowych, Kendra James ma nową gorącą lesbijską scenę dostępną na swojej oficjalnej stronie. W nowej scenie obok Kendry występuje również Sinn Sage.

'

Zatytułowana ’Lesbian Tryst – Sinn Sage & Kendra James’ scena jest marzeniem wszystkich fanów Kendry James i Sinn Sage. Kendra i Sinn wracają do domu po pracy i są gotowe na odrobine relaksu który zaczyna się od seksownego wielbienia stóp. Dziewczyny na zmianę pieszczą nawzajem swoje skryte za nylonem stopy, co sprawia, że obie są tak napalone, że przechodzą do gorącego lesbijskiego seksu z dużą ilością lizania i ocierania o swoje ciała.

“Praca z Sinn przy tej scenie była marzeniem“ – skomentowała Kendra. “Sinn i ja pracowałyśmy razem wcześniej i zawsze mamy wybuchową chemię. Ta scena nie była inna i być może osiągnęłyśmy nowy poziom przyjemności.“

Również dostępny od Kendry jest nowy klip na FetishGirlfriend.com zatytułowany ’Tricked Into Bondage Pt. 2.’ Po tym jak Jacquelyn Velvets ucieka z niewoli, ukrywa się i czeka na Kendrę. Kiedy Jacquelyn łapie Kendrę, poddaje ją intensywnemu łaskotaniu

Śledźcie Kendrę James na Twitterze. Fani mogą zamówić własne filmy od Kendry za pośrednictwem jej OnlyFans lub na stronie KendraJamesCustoms.com.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Sinn Sage odwiedźcie jej stronę sinn-sage.com, oraz śledźcie ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.