Keisha Grey po 5 latach powraca do Brazzers

Megagwiazda i wielokrotna zdobywczyni nagród Keisha Grey powróciła w środę do Brazzers, występując w swoim pierwszym od ponad 5 lat filmie dla tej słynnej marki i w swojej pierwszej od lat mainstreamowej scenie analnej.

Insane Coeds

W ’Keisha’s Anal Picnic’, Keisha Grey zauważa Jamesa Angela otrzymującego lodzika w parku od swojej dziewczyny, granej przez Vivian Desilvę. Keisha nagrywa ich na telefonie, żałując, że sama nie może mieć Jamesa. Kiedy Vivian zasypia, Keisha przechodzi obok Jamesa i kusi go, bezwstydnie pokazując mu swoje największe atuty.

Będący pod wrażeniem tego co zobaczył James, podąża za Keishą do łazienki w parku, gdzie napalona brunetka natychmiast zaczyna robić mu loda. Następnie Keisha rozdziera swoje spodnie, aby umożliwić Jamesowi łatwy dostęp do jej obu dziurek. Angel dokładnie wylizuje gwiazdę zanim przejdzie prosto do analu. Dalej Keisha wskakuje na Jamesa i na zmianę ujeżdża go swoimi obiema dziurkami. James kończy w jej ustach i na twarzy, a następnie ponownie zabiera się za posuwanie jej tyłka. Wówczas pojawia się dziewczyna Jamesa i przyłapuje ich na gorącym uczynku.

„Wspaniale było wrócić na plan do Brazzers”, powiedziała Keisha. „Miałam dużo zabawy, gorący seks i anal. O co więcej mogłabym prosić? Jeśli spodoba wam się ten film, dajcie znać Brazzers, że chcecie zobaczyć mnie więcej”.

Zwiastun i pełną scenę ’Keisha’s Anal Picnic’ znajdziecie na brazzers.com.

Śledźcię Keishę Grey na Twitterze i Instagramie, odwiedźcie jej sklep internetowy na LittleKeish.org oraz zasubskrybujcie jej OnlyFans aby uzyskać dostęp do jej ekskluzywnych treści.

Śledźcie Jamesa Angela na Twitterze i odwiedźcie allmylinks.com/jamesangelxxx, aby zobaczyć wszystkie jego linki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.