Keira Croft zaspokaja swoją ciekawość w Naughty America

Seksowna Keira Croft powróciła do Naughty America z zupełnie nową sceną analną. Wydana w czwartek scena 'Cute Keira Croft Finds Out How Good It Feels in Her Ass’ dla ich serii My Daughter’s Hot Friend, łączy Keirę z Alexem Jonesem.

Tought LoveX

Keira Croft przychodzi do domu swojej przyjaciółki i kiedy jest w drodze do jej pokoju, zauważa, że ojciec jej przyjaciółki, Alex Jones, wali konia podczas oglądania porno. Scena analna na ekranie intryguje Keirę, która wyznaje, że chciałaby spróbować czegoś takiego z kimś doświadczonym. Alex jest bardziej niż szczęśliwy, że może zaoferować Keirze najlepsze doświadczenie analne w jej życiu.

„Chcę podziękować Naughty America za zaproszenie mnie z powrotem na kolejną scenę” – skomentowała Keira. „Podobała mi się praca z Alexem i świetnie się bawiliśmy!”.

Zwiastun i pełną scenę można znaleźć na stronie naughtyamerica.com.

Śledźcie Keirę Croft na Twitterze i subskrybujcie jej OnlyFans. Pełna lista linków Keiry znajduje się na stronie linktr.ee/keira_croft.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.