Keira Croft przeżywa analną rozpustę w najnowszym filmie od DickDrainers

W „Lost Deep Inside Her Asshole” od DickDrainers, Keira Croft została porwana przez zamaskowanego zboczeńca, ale to jej soczysty tyłek zostanie prawdziwą ofiarą tej intensywnej sceny.

CaliTeens

Najnowsza scena od DickDrainers „Lost Deep Inside Her Asshole” jest jedną z tych, gdzie oryginalny opis filmu tłumaczy wszystko i nie trzeba nic więcej do niego dodać aby zachęcić do obejrzenia:

Keira nie wie jak się tu znalazła. W jednej chwili jest w swoim łóżku… a w następnej chwili jest w ciemności. I wie, że nie jest sama. Jest tam ktoś. Ktoś, kto chce zrobić coś uroczej Keirze. Złe rzeczy. Ale jest jedna mała pociecha, którą Keira może przyjąć: jej cipka jest bezpieczna. Maniak chce tylko jej dupy.

„Keira to prawdziwa piękność i niesamowita wykonawczyni” – zachwycał się producent DickDrainers i współgwiazda Branden Richards. „Wspaniale było z nią kręcić; być może wkrótce czeka na was też kolejna niespodzianka!”.

Intensywna, ostra 48-minutowa scena „Lost Deep Inside Her Asshole” jest już dostępny do streamingu i pobrania. Jej trailer jest dostępny na dickdrainers.com.

Aby lepiej poznać rewelacyjną Keirę Croft śledź ją na Twitterze.

Śledź DickDrainers na Twitterze, aby uzyskać najnowsze wiadomości dotyczące studia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.