Katrina Colt debiutuje w PervCity w nowej scenie analnej

Seksowna brunetka Katrina Colt debiutuje na PervCity z nową sceną analną. Katrina występuje w wyreżyserowanej przez Maestro Claudio scenie 'Hardcore Anal for Bubbly Hottie Katrina Colt’ z Ramonem Nomarem.

ILoveBlackGirls

Katrina Colt zaczyna od pokazania swojej jaskrawej bielizny i swojego ciasnego tyłeczka do kamery zanim spotka się z Ramonem Nomarem. Następnie robi Ramonowi loda aby przygotować go na ujeżdżanie które zaraz nastąpi. Kiedy dochodzi do analu, Katrina jest w niebie i błaga Ramona o więcej. Jej prośba zostaje spełniona w postaci podwójnej penetracji przy pomocy dilda. Scena kończy się kiedy zaspokojona Katrina połyka wytrysk swojego partnera.

“Zawsze wiem, że będę się świetnie bawić na planie, kiedy pracuję dla Maestro Claudio, a ta sesja nie była wyjątkiem“, skomentowała Katrina. “Ramon jest tak utalentowanym wykonawcą – on naprawdę wie, jak przenieść seks na wyższy poziom. Czuję się taką szczęściarą, że mogę z nim pracować. Cieszyłam się każdą minutą!“.

Reżyser Maestro Claudio był szczęśliwy, że ponownie mógł się spotkać z Katriną na planie. Skomentował: “Katrina ma twarz supermodelki, ciało bogini i występuje jak bardzo doświadczona gwiazda porno. Reżyserowanie jej w scenie jest zachwycającym zadaniem i zdecydowanie sprawia, że chciałbyś być jej męskim partnerem.“

Scena ’Hardcore Anal for Bubbly Hottie Katrina Colt’ została wydana w 4K i jest dostępna wyłącznie na PervCity.com.

Śledźcię Katrinę Colt, Ramona Nomara oraz Maestro Claudio na Twitterze.

Odwiedźcie PervCity.com i śledźcie ich na Twitterze oraz Instagramie, aby spełnić wszystkie swoje perwersyjne potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.