Karma Rx Powraca do PervCity z Nową Sceną Analną

Wytatuowana Karma Rx powraca do PervCity z zupełnie nową sceną analną, która pojawiła się w czwartek 5 maja na platformie. W „Intense Anal and DPP for Tattooed Blonde Karma Rx” Karma występuje razem z Michaelem Stefano, a scena wyreżyserowana przez Maestro Claudio dostępna jest w 4K.

Tought LoveX

Karmę i Michaela nic nie powstrzyma, gdy tylko spotkają się razem. Z lodzikiem i footjob’em na powitanie, Michael zabiera Karmę na dziką przejażdżkę, podczas której wypełnia wszystkie jej dziurki przez resztę sceny. Z DP, DVP, ATP i ATM, scena kończy się tym, że Karma pada na kolana, aby otrzymać pokaźny wytrysk na twarz.

„Michael Stefano był niesamowity. Czasami pod koniec dnia jestem zaskoczona, kiedy dostaję pieniądze za tak dobrą zabawę” – powiedziała Karma. „Kiedy PervCity i Claudio wybrali mnie do tej sceny, moją pierwszą myślą było ‘Zapłacicie mi za wzięcie legendy w tyłek i wielokrotne orgazmy? OK, dzięki!’”.

Jej partner Michael Stefano tak skomentował pracę z Karmą: „Karma Rx to recepta potrzebna do wyleczenia twardego napalonego członka. Zakołysała moim światem dzięki swojej intensywnej seksualności i pysznej dupeczce. Niech ktoś zadzwoni pod 911… chyba przedawkowałem!!!”.

„Karma jest ucieleśnieniem ekscentrycznej supergwiazdy, jest piękna, ma wspaniałe ciało i wyjątkowy wygląd” – skomentował Maestro Claudio. „Naprawdę ją lubię i podziwiam. Jej absolutnie spontaniczne zachowanie jest jej przywilejem, a jej radosny charakter, przepełniony potężną dawką energii seksualnej, nieustannie daje o sobie znać na całej scenie. Karma po prostu jest i zawsze będzie … Karmą”.

Intense Anal and DPP for Tattooed Blonde Karma Rx” został wydany w 4K wyłącznie na PervCity.com wraz z innymi ostatnimi wydaniami, w których wystąpiły Lucy Power, Gia DiBella, Slimthick Vic, Shelbi DD i Rocky Emerson.

Śledźcie Karma Rx, Michaela Stefano, Maestro Claudio i PervCity na Twitterze, na Instagramie możecie również śledzić PervCity i Maestro Claudio. Sprawdźcie też PervCity.com, gdzie znajdziecie sceny spełniające wszystkie wasze perwersyjne potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.