Karen Fisher dostaje śniadanie do łóżka w debiucie na Mommy’s Boy

Idealna MILF Karen Fisher zaliczyła swój długo oczekiwany debiut należącym do Adult Time Mommy’s Boy, gdzie dostaje śniadanie do łóżka, podczas gdy Juan Loco potajemnie chowa się pod kołdrą.

'

Breakfast in Bed’ zaczyna się z cicho jęczącą Karen Fisher leżącą na swoim łóżku. Jej mąż, Jared Buchan, przynosi jej śniadanie do łóżka i podnosi temat ich życia rodzinnego, co sprawia, że Karen jest trochę zdenerwowana, jednak Jared tego nie zauważa.

Kiedy Jared wychodzi z pokoju, Karen podnosi kołdrę i ujawnia swojego pasierba, Juana Loco, który właśnie zajmował się jej cipką. Zanim Jared wróci jeszcze na krótką rozmowę z Karen, Juan ponownie chowa się pomiędzy jej nogami. Karen próbuje zachowywać się normalnie, ale to trudne kiedy język Juana cały czas ją pobudza. Kiedy tylko Jared wyjdzie, Karen i Juan wracają do swojej podstępnej zabawy i intensyfikują swoją seksualną sesję.

„Jestem naprawdę podekscytowana, że moja scena w Mommy’s Boy jest w końcu dostępna. Upewnijcie się, że obejrzycie ją i dajcie kciuki w góre, dzięki czemu zobaczycie mnie częściej na Mommy’s Boy i innych stronach Adult Time,” powiedziała Karen Fisher.

Breakfast in Bed’ trwa ponad 30-minut i jest dostępne wyłącznie dla członków Adult Time. Obejrzyjcie zwiastun i pełną scenę na stronie mommysboy.net.

Śledźcie Karen Fisher na Twitterze i Instagramie i subskrybujcie jej OnlyFans.

Juana Loco możecie znaleźć na Twitterze, a więcej jego treści na OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.