Kaiia Eve wybucha rozkoszą w Brazzers

Wytatuowana Kaiia Eve powraca do Brazzers w zupełnie nowym trójkącie. Kaiia, wraz z Rocky Emerson i Kylem Masonem, wystąpiła w scenie 'Bike Breaker Busts Her Squirty Pussy Til The Cops Show Up’.

'

Kaiia Eve korzysta z ładnego dnia, wybierając się na przejażdżkę rowerową. W tym samym czasie złodziejka Rocky Emerson kradnie stojącego niedaleko vana. Traf chciał, że Kaiia zostawiła swój rower tuż za Vanem i Rocky podczas cofania w niego uderzyła. Po burzliwej wymianie zdań i odkryciu, że Kaiia ma w swojej torbie zabawki erotyczne, sytuacja staje się gorąca. Kaiia i Rocky wskakują na tył ciężarówki a Rocky zaczyna robić poszkodowanej fisting co sprawia, że Kaiia tryska jak fontanna. W trakcie zabawy ze strap-on’em do dwójki dołącza policjant Kyle Mason i sprawia, że obie dziewczyny tryskają z rozkoszy.

„Tak Bardzo podobała mi się ta scena” – skomentowała Kaiia. „Jestem tak zadowolona, że Rocky i ja w końcu zostałyśmy razem zarezerwowane i miałyśmy tak niesamowicie seksowny występ. Dziękuję, Brazzers!”

Zwiastun i pełna scena są dostępne na stronie brazzers.com.

Śledźcie rosnącą karierę Kaii Eve na Twitterze i Instagramie. Fani mogą subskrybować jej OnlyFans na KaiiaEve.world lub kupić jej klipy w sklepie na ManyVids. Jej oficjalna strona, KaiiaEve.com ma mnóstwo treści, a pełna lista linków Kaii, dostępna jest na thekaiiaeve.com.

Śledźcie Rocky Emerson na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jej linki są dostępne pod adresem linktr.ee/trashbabyrocky.

Śledźcie Kyle’a Masona na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.