Kaiia Eve pojawia się w nowym DVD od Bang 'Big Ass, Little Bush’

Debiutancka scena Kaii Eve z Jayem Romero dla Bang jest już dostępna w ich najnowszym DVD 'Big Ass, Little Bush’, które zostało wydane pod koniec zeszłego tygodnia.

'

Drobna wytatuowana blondynka Kaiia Eve rozpoczyna swoją scenę od ujęć jej kształtnego tyłka w zwolnionym tempie. Kaiia ma potężny apetyt na dobry seks i na szczęście, Jay Romero jest gotowy aby ją zaspokoić. Kaiia rozpoczyna od zaprezentowania swoich umiejętności głębokiego gardła, dokładnie połykając każdy centymetr jaki oferuje jej Jay. Jednak prawdziwa radość przychodzi, kiedy Jay głęboko w nią wchodzi. Wyraźnie widać, że Kaiia delektuje się każdą sekundą kiedy jest on w środku. Scena kończy się wytryskiem prosto na twarz blondynki.

„Dziękuję Bang.com za włączenie mojej sceny do 'Big Ass, Little Bush’,” powiedziała Kaiia. „Ta scena była tak niesamowita do sfilmowania i jej obecność na DVD zdecydowanie poprawiła mi humor na cały dzień!”.

Big Ass, Little Bush’ jest dostępne na stronie adultempire.com.

Nie przegap też najnowszej sceny Kaii dostępnej na KaiiaEve.com. W ’Heavy Mommy Milkers Need a Milking’, Kaiia i Lita Lecherous pomagają Chrissy LeBlanc wydoić jej pełne cycki ze słodkiego mleka.

Jeśli nowe DVD i scena na jej oficjalnej stronie nie wystarczą, Kaiia oferuje 20% zniżki na KaiiaEve.world, jej oficjalnym OnlyFans. W ramach świętowania jej piątej rocznicy w porno, Kaiia daje fanom dostęp do ekskluzywnych treści za jedyne 3,99 $ przez 31 dni. Dodatkowo, Kaiia będzie występować przed kamerką na żywo w czwartki przez cały miesiąc na kaiiaeve.live.

Śledź karierę Kaii Eve na Twitterze i Instagramie. Fani mogą subskrybować jej OnlyFans na KaiiaEve.world lub kupić jej klipy na ManyVids. Również jej oficjalna strona KaiiaEve.com zawiera mnóstwo treści. Pełną listę jej linków można znaleźć na thekaiiaeve.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.