Kaiia Eve błyszczy w nowym trójkącie na Brazzers

Wyobraźcie sobie, trzy seksowne blondynki, bójka o pilota, która przeradza się w seksowne zapasy, gorąca MILF i to wszystko z udziałem Kaii Eve, Coco Lovelock i Bridgette B. Jeśli myślicie, że to mało, to nie martwcie się, to dopiero początek najnowszej sceny Brazzers.

'

Kaiia Eve i Coco Lovelock z jednej strony są dobrymi przyjaciółkami, a z drugiej, wystarczy jedna różnica zdań, aby doszło pomiędzy nimi do kłótni, taki typowy przykład żony. Kaiia ogląda telewizję z Coco i po krótkiej wymianie zdań, obie lądują na podłodze rozrywając swoje ubrania i walcząc o to co będą oglądać. Współlokatorka Coco, Bridgette B, słyszy całe to zamieszanie i postanawia położyć temu kres. Kara od Bridgette zawiera elementy dominacji, co sprawia dużo radości Kaii i szybko zamienia się w lesbijski seks. Kaiia zostaje całkowicie zaspokojona i rozluźniona po hardcorowym trójkącie, który zawierał dużo lizania, tryskania i gościnny występ strap-on’a.

Kaiia powiedziała: „Praca z Bridgette B była spełnieniem marzeń. Dziękuję Brazzers za sparowanie mnie z taką legendą i za to, że mogłam wystąpić w tak gorącej scenie!”.

Ppełną scenę 'Mega-MILF Dominates Depraved Duo’ oraz jej zwiastun można znaleźć na brazzers.com.

Śledźcie karierę Kaii Eve na Twitterze i Instagramie. Fani mogą subskrybować jej OnlyFans na KaiiaEve.world lub kupić klipy z jej sklepu ManyVids, a jej oficjalna strona KaiiaEve.com, zawiera wiele treści które dostarczą wielu przyjemności podczas oglądania. Aby uzyskać pełną listę linków Kaii, odwiedźcie thekaiiaeve.com.

Śledźcie Coco Lovelock na Twitterze i sprawdźcie jej OnlyFans.

Legendarną MILF Bridgette B można znaleźć na Twitterze, Instagramie i OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.