JustFor.fans zdobywa trzy nominacje do nagród XBIZ na rok 2022

JustFor.fans, platforma społecznościowa dla modelek, influencerów, twórców treści i ich fanów, jest dumna z trzech nominacji do nagród 2022 XBIZ. Dwie nominacje otrzymała bezpośrednio platforma, natomiast jedna trafiła do jej założyciela Dominika Forda.

Zyskująca coraz większą popularność platforma została nominowana w kategoriach Firma Roku – Platformy dla Twórców i Platforma dla Twórców Roku, w uznaniu za jej zróżnicowane i przyjazne dla branży usługi i wytyczne, a także stale rozwijające się funkcje online. Założyciel JustFor.fans, Dominic Ford został również uhonorowany nominacją do nagrody XBIZ Online Exec Award w kategorii Biznesmen Roku.

„Bardzo dziękuję XBIZ za uznanie JustFor.fans za zaufaną przestrzeń online i kreatywną platformę godną tych nominacji” – powiedział założyciel JFF Dominic Ford. „To była mile widziana i niesamowita niespodzianka, i jesteśmy tak wdzięczni za ten zaszczyt”.

JustFor.fans oferuje modelkom, studiom, agentom, fotografom i partnerom idylliczne otoczenie online do generowania przychodów jako twórcy – z wypłatami do 85% dla ekskluzywnych modelek – poprzez wykorzystanie niestandardowych menu wideo, opcji sextingu i pokazów na żywo jeden na jednego na kamerkach, a także wydarzeń pay-to-enter.

Rozdanie nagród XBIZ Awards w 2022 roku odbędzie się 9 stycznia 2022 roku w Hollywood Palladium. Członkowie branży mogą oddawać swoje głosy we wszystkich kategoriach na stronie XBIZ.net, natomiast kategorie w których fani mogą głosować na swoje ulubione gwiazdy dostępne są tutaj. Pełna lista nominowanych do nagród XBIZ 2022 dostępna jest pod tym adresem.

Aby dowiedzieć się więcej o JustFor.fans, dołącz do nich odwiedzając JustFor.fans i śledź ich na Twitterze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.