Jupiter Jetson stoi na czele konserwatywnej grupy rodziców w nowej scenie Girlsway

Biuściasta oszałamiająca, ruda MILF Jupiter Jetson powraca do Girlsway, aby być jedną z gwiazd niezapomnianej sceny Girlsway, która właśnie zadebiutowała na stronie.

'

O ile Girlsway słynie z młodych gorących dziewczyn które lubią razem spędzać upojne chwile, czasami na Girlsway chodzi również o matki… które lubią inne matki. I tak właśnie jest w najnowszej scenie z udziałem Jupiter Jetson, „Concerned Prudes Association” z serii Moms on Moms. Jupiter Jest częścią obsady MILFastycznych mamuśiek w skład której należą również Pristine Edge, Audrey Madison i Kit Mercer.

Stowarzyszenie Konserwatywnych Rodziców ma nadzwyczajne spotkanie, na czele którego stoi Jupiter. Nagły wypadek polega na tym, że następne szkolne przedstawienie będzie adaptacją wysoce seksualnego i całkowicie niewłaściwego przedstawienia „Młodociane Lesbijki„. Panie wzięły na siebie odpowiedzialność i postanowiły wprowadziły zmiany w strojach szkolnych i inne rzeczach. Teraz muszą przejść przez scenariusz, aby znaleźć najbardziej obraźliwe plugastwo i dać znać dyrektorowi, że takie przedstawienie jest nie dopuszczalne.

Decydują, że odgrywanie scen z najbardziej budzącymi zastrzeżenia fragmentami będzie doskonałym startem. Jednak odgrywanie parnych scenek sprawi, że grupie matek również zrobi się gorąco… tak gorąco, że wyjdą poza scenariusz i odegrają lesbijską scenę grupową. Czy to będzie katalizator dla nich, aby porzucić swoje pruderyjne zapędy? Będziecie musieli obejrzeć i zobaczyć.

„To była taka przyjemność pracować z Kit Mercer. Wszystkie panie były super profesjonalne i sprawiły, że scena była niesamowita. Ten film na pewno zwróci uwagę w nadchodzącym sezonie nagród. Jest tylko kilka dni, a już obejrzało go ponad 15k członków, co jest bardzo ekscytujące”, powiedziała Jupiter Jetson.

Obejrzyj zwiastun i ekskluzywny film „Concerned Prudes Association” na girlsway.com.

Wszystkie linki do Jupiter Jetson można znaleźć na allmylinks.com/jupiterjetson.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.