Jupiter Jetson jest gwiazdą nowej sceny Czech VR

Świeżo po swojej wschodnioeuropejskiej wyprawie filmowej, piękna, wytatuowana ruda MILF Jupiter Jetson ma zupełnie nową, obowiązkową dla jej fanów scenę od Czech VR.

'

Czech VR 577 – Sucking Up to the Boss’ zdecydowanie żyje zgodnie ze swoją nazwą. Jupiter Jetson gra seksowną rudowłosą zatrudnioną do towarzyszenia swojemu szefowi w podróży służbowej. Scena rozpoczyna się w momencie, gdy Jupiter się rozpakowuje, a jej szef wchodzi do jej pokoju hotelowego.

Trochę zaskoczona jego obecnością, Jupiter mówi mu, że widziała jak wcześniej potajemnie przyglądał się jej w biurze. Ruchy Jupiter sprawiają, że oczywistym jest, że nie tylko jej szef jest w niej zainteresowany ale również ona w nim. Po gorącym seksie w hotelu, jest bardzo jasne, że Jupiter będzie mu towarzyszyć we wszystkich jego podróżach służbowych.

„Chociaż jest to więcej pracy przy filmowaniu, naprawdę kocham VR, ponieważ pozwala widzowi poczuć się tak, jakby uprawiał seks ze mną, a moi fani to uwielbiają” – powiedział Jupiter Jetson. „Jestem zachwycona tym, jak wyszła ta scena i nie mogę się doczekać, aż wyjdą moje inne sceny z tej podróży”.

Obejrzyjcie zwiastun oraz ekskluzywną scenę 8K ’Czech VR 577 – Sucking Up to the Boss’ i sprawdźcie wszystkie zdjęcia z tej sceny na czechvr.com.

Śledźcie Jupiter Jetson na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jej linki można znaleźć na allmylinks.com/jupiterjetson.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.