Jupiter Jetson debiutuje w serii Adult Time Mommy’s Boy

Biuściasta oszałamiająca, wytatuowana ruda MILF Jupiter Jetson zadebiutowała w super popularnej serii Adult Time, Mommy’s Boy i jest to zdecydowanie pozycja obowiązkowa dla wszystkich jej fanów.

CaliTeens

W nagranym dla Mommy’s Boy „Keep It Down You Two” Jupiter Jetson jest obsadzona w roli macochy, która naprawdę lubi bzykać się ze swoim mężem, Clarkiem Kentem. Jej pasierb, Tyler Cruise, nie jest z tego zadowolony, kiedy wali w ścianę i prosi, żeby byli trochę ciszej. Próbuje nawet zakryć swoje uszy poduszkami, jednak nic to nie pomaga. W końcu Tyler wchodzi do ich pokoju i przerywa im zabawę.

Zarówno Jupiter jak i Clarke nie zdają sobie sprawy z tego, że robią za dużo hałasu. Jednak niezrażony Tyler żali się Jupiter, że odkąd została jego macochą, non stop pieprzy Clarka. Tyler następnie mówi im, że ma jutro egzamin i powinien już 30 minut temu spać. Clarke proponuje, żeby dołączył do nich, aby mógł trochę się odprężyć i pójść spać. Tyler decyduje, że skoro nie mogą się powstrzymać, to równie dobrze może się dołączyć. W perwersyjnym trójkącie, Jupiter na zmianę pieprzy zarówno Clarke’a jak i Tylera.

„Miałam dużo zabawy przy kręceniu tej sceny – mogłam pokazać swoje umiejętności aktorskie, a Clarke był przezabawny, zwłaszcza gdy udawał samolot, gdy się pieprzyliśmy. Ciężko było też zachować poważną twarz, kiedy Tyler tak realnie podchodził do spraw łóżkowych. Podobała mi się praca z Clarke’m i Tylerem i nie mogę się doczekać mojej następnej sceny dla Mommy’s Boy”, powiedziała Jupiter Jetson.

Obejrzyjcie rozszerzony zwiastun „Keep It Down You Two” na mommysboy.net lub zobaczcie pełną scenę na mommysboy.com.

Wszystkie linki Jupiter Jetson można znaleźć na stronie allmylinks.com/jupiterjetson.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.