Joslyn Jane występuje w nowej scenie Free Use MILF i gości w podcaście Your Worst Friend

W pełni naturalna biuściasta blond MILF, Joslyn Jane, miała swój debiut na FreeUse MILF, a także była ostatnim gościem drugiego sezony podcastu Your Worst Friend.

Insane Coeds

FreeUse MILF jest jedną z najpopularniejszych stron w sieci premium Team Skeet, która teraz może pochwalić się Joslyn Jane jako jedną z gwiazd strony. Scena „Shopping ad Fucking” ma Joslyn obsadzoną w roli bardzo ważnej klientki sklepu odzieżowego Petera Greena.

Peter informuje swoją nową asystentkę, Callie Black, że niedługo przyjdzie do nich ich ważny klient. Kiedy Joslyn wchodzi do sklepu, widzi jak Callie robi Peterowi loda, jednak nawet w najmniejszym stopniu jej to nie przeszkadza. Wówczas Callie sugeruje jej sukienkę do przymierzenia, a Joslyn w przymierzalni również robi Peterowi loda. Po przymierzeniu sukienki Joslyn wychodzi z garderoby tylko po to, aby zobaczyć że Callie i Peter uprawiają seks i postanawia do nich dołączyć tworząc namiętny trójkąt.

Obejrzyj zwiastun oraz scenę ekskluzywną dla członków na freeusemilf.com.

Innym miejscem, w którym można znaleźć Joslyn jest podcast Your Worst Friend – jest ona ostatnim gościem drugiego sezonu i świetnie się bawi wraz z gospodarzami Mattem i Shanem. Odcinek trwa ponad godzinę i rozpoczyna się dyskusją o tym, że Joslyn regularnie jest mylona z inną gwiazdą porno, która związała się z Tigerem Woodsem. Rozmawiają również randkach z niskimi facetami, kontrakcie z Black Patrol, miłości Joslyn do sportu, dużej interakcji Joslyn z fanami na OnlyFans i kamerkach, o najlepszym sposobie, w jaki fani mogą do niej podejść w miejscach publicznych, jej liście rzeczy których nie robi na planie i wiele więcej.

Odcinek „YWF Going Deeper: Season 2 – Joslyn Jane” można znaleźć na Apple Podcasts, Podchaser, Spreaker, Listen Notes, Amazon Music i innych platformach.

„Zawsze świetnie jest pracować z Team Skeet, a ta scena była niesamowita do nakręcenia. Matt i Shane byli całkowicie zbyt zabawni i zadawali pytania, na które ludzie naprawdę chcą znać odpowiedzi. Zdecydowanie poruszyliśmy tematy, o które nigdy wcześniej mnie nie pytano. Koniecznie obejrzyjcie moją nową scenę FreeUse MILF i posłuchajcie podcastu”, powiedziała Joslyn Jane.

Śledź Joslyn Jane na Twitterze i Instagramie, jej wszystkie linki znajdziesz na hubzter.com/profile/joslynjane/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.