John Legendary wypuszcza 6 część serii ‘Date Night’ z udziałem Kazumi Squirts

John Legendary, który jest uznaną gwiazdą w branży i przypomina wielokrotnie nagradzanego piosenkarza Johna Legenda, nie przestaje produkować własnych materiałów, w tym popularnej serii ‘Date Nights’. W najnowszej części John staje naprzeciwko Kazumi Squirts.

'

Kazumi Squirts, która ze specjalisty od marketingu stała się milionerką na OnlyFans, jest teraz zdecydowanie na topie i z chęcią skorzystała z szansy nakręcenia filmu z Johnem Legendary i bycia częścią jego serii ‘Date Nights’.

Założeniem „Date Nights Vol. 6” jest to, że John poznał Kazumi na Tinderze i planuje zabrać ją na miłą randkę w mieście. Jednak krągła, biuściasta, egzotyczna laska ma inne pomysły, Kazumi chce po prostu wrócić do mieszkania Johna, żeby się pieprzyć. Kto mógłby odmówić takiej gorącej lasce? Na Pewno nie John! Wspólnie spędzony czas w łóżku w wykonaniu obu gwiazd jest niesamowity i zdecydowanie każdy powinien to zobaczyć. 

„Kocham wszystkie rodzaje kobiet, ale to pierwsza Azjatka, która będzie częścią tej serii. Miałem oko na Kazumi przez jakiś czas i byłem zadowolony, że zgodziła się na filmowanie. Do tego ma ogromny legion fanów, którzy z pewnością będą chcieli dodać tę scenę do swoich kolekcji” – powiedział John Legendary.

26-minutowe film dostępny jest na dwa sposoby. Subskrybenci Johna z OnlyFans mogą napisać do niego bezpośrednią wiadomość, aby kupić film jako custom. Jego fani mogą również kupić scenę na jego ManyVids.

Wszystkie linki Johna Legendary znaleźć można w jednym miejscu na hypehub.com/johnlegendary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.