Joey White debiutuje w nowej scenie analnej PervCity

Drobna gwiazdeczka Joey White debiutuje w PervCity w nowej scenie analnej z Ramonem Nomarem. Scena „Intense Anal Pounding Ends with Messy Facial” jest dostępna w 4K i została wyreżyserowana przez Maestro Claudio.

ILoveBlackGirls

Joey White wręcz promienieje w jej wywiadzie przed sceną, a jej pogodne usposobienie staje się jeszcze cieplejsze, gdy dołącza do niej Ramon Nomar. Rozgrzewając się poprzez footjob i oral, Joey dostaje od Ramona solidne analne walenie, którego pragnęła. Joey ujeżdża Ramona i błaga o więcej, więc używa dildo, aby dać sobie więcej przyjemności dzięki podwójnej penetracji. Scena kończy się ze spermą Ramona na całej twarzy Joey.

„To było moje pragnienie i potrzeba, aby dostać ogromnego kutasa”, powiedział Joey. „Dziękuję PervCity za jej spełnienie!”.

Maestro Claudio, który wyreżyserował tę scenę, skomentował: „Joey jest w pełni naturalnym, młodym talentem, który zdecydowanie wie, jak dobrze wypaść. Na początku wygląda na cichą i nieśmiałą, ale kiedy kamera zaczyna się kręcić, całkowicie wchodzi w intensywną akcję, na przemian anal i obciąganie. Nie mogę się doczekać, aby nakręcić ją również dla DP Diva”.

Intense Anal Pounding Ends with Messy Facial’ z Joey White zostało wydane wyłącznie na PervCity.com.

Śledźcie Joey WhiteRamona NomaraPervCity Maestro Claudio na Twitterze oraz odwiedźcie PervCity.com, aby zaspokoić swoje wszystkie perwersyjne potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.