Joanna Angel kpi z cenzury w 'Shadowbanned’

Burning Angel oficjalnie ogłasza premierę swojego surrealistycznego nowego filmu 'Shadowbanned’, ostrego komentarza scenarzystki i reżyserki Joanny Angel na temat restrykcji mediów społecznościowych wobec treści seksualnych.

'

Współzałożone w 2002 roku przez wielokrotnie nagradzaną Joannę Angel, Burning Angel jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych studiów dla dorosłych, oferującym odświeżającą mieszankę seksu, rock n’ rolla i popkultury. Od momentu powstania, Burning Angel rozwinęło się z firmy indie, do znanej na całym świecie marki i obecnie oferuje ponad 1500 produkcji.

W najnowszej produkcji studia o tytule 'Shadowbanned’, Jessie Lee gra główną rolę jako gwiazda filmów dla dorosłych, która została uwięziona w innym wymiarze i nie ma prawa głosu, podczas gdy popularni influencerzy Angel, Rocky Emerson i Maddy May mogą swobodnie publikować wszystko i wszędzie na swoich profilach społecznościowych.

Angel, która nazywa film „listem otwartym do Instagrama… z seksem w środku„, wymyśliła koncepcję tej historii z powodu frustracji wywołanej przez sieci społecznościowe, które stosują ukryte i podstępne metody shadowbanningu – blokowania treści przed publicznym oglądaniem w sieci bez wiedzy użytkownika – dla celowego cenzurowania osób świadczących usługi seksualne na swoich platformach.

W prawdziwym stylu Burning Angel, ambitny horror-komedia-fantasy, w której występują również Dante Colle i Codey Steele, łączy ‘komediowy sarkazm’ ikony alt porno z ‘upiorną’ oprawą – w sam raz na Halloween!

„Cała obsada i ekipa pracowała bardzo ciężko nad tym dziełem miłości. Jestem z tego niesamowicie dumna z tak wielu powodów i nie mogę się doczekać, aż świat to zobaczy!”

Shadowbanned’ oraz inne produkcje Burning Angel dostępne są dla wszystkich członków strony, a także na platformie AdultTime.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.