Jerk Buddies przygotowuje się na przyszłość w nowej scenie

Oryginalna seria Adult Time Jerk Buddies pomaga Collinowi Simpsonowi i Jimowi Fit, pokonać niezręczność w najnowszej scenie 'Dude, We May As Well Get Used to It NOW…’.

CaliTeens

Collin Simpson i Jim Fit występują jako koledzy z drużyny zapaśniczej, którzy przygotowują się do zawodów i już snują plany na swój zwycięski trójkąt z najgorętszą dziewczyną w szkole. Jednak obaj czują się trochę niezręcznie na myśl seksu u boki innego faceta, dlatego też postanawiają rozwiązać ten problem poprzez masturbację obok siebie, aby przyzwyczaić się do swojego towarzystwa w sytuacjach intymnych.

Członkowie Adult Time mogą znaleźć Jerk Buddies na AdultTime.com i przeglądać stale rosnącą listę oryginalnych scen gejowskich od nagradzanych producentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.