Jennie Rose debiutuje w Deeper i podpisuje kontrakt z East Coast Talent

Nowa gwiazdka Jennie Rose zaliczyła oszałamiający debiut dla Deeper. Jennie występuje z Ryanem Drillerem w wyreżyserowanej przez Kayden Kross scenie 'Portrait’ i pokazuje w niej swoje talenty, nie tylko seksualne.

'

Jennie Rose gra rolę gospodyni domowej z lat 60-tych, której pasją jest sztuka. Jej najnowszym projektem jest portret Ryana Drillera, policjanta. Gdy Jennie go rysuje, zauważa w jego oczach coś, co przykuwa jej uwagę. Po spoliczkowaniu go kilka razy, Jennie wyraźnie daje do zrozumienia, że lubi zabawę na ostro. Kiedy Ryan daje jej porządne ostre bzykanie, Jennie spełnia wszystkie swoje potrzeby.

“Jestem zupełnie nowa w branży dla dorosłych i Deeper było pierwszym mainstreamowym studiem, z którym miałam przyjemność nagrywać“, powiedziała Jennie. “Vixen Media Group i ich zespół pomogli mi na każdym etapie procesu aktorskiego i chciałabym złożyć specjalne podziękowania Kayden Kross i mojemu partnerowi w scenie, Ryanowi Drillerowi. Byłam tak zdenerwowana grą aktorską po raz pierwszy, że prowadzili mnie przez każdą scenę linia po lini.“

Jennie kontynuowała, “Jestem artystką i przedsiębiorcą i nie mogłam prosić o lepszy zespół do rozpoczęcia mojej podróży, gdy odkrywam i wyrażam swoją seksualność w bezpiecznym i zabawnym środowisku. Kayden wdrożyła mój zawód artystyczny do sceny i sprawiła, że czułam się bardzo mile widziana i rozumiana. Narysowałam Ryana i była to dla mnie bardzo wyjątkowa scena, który będzie trwała w mojej pamięci przez całe życie“.

Pierwszą scenę Jennie Rose możecie znaleźć na deeper.com.

Jennie podpisała również kontrakt z agencją dla dorosłych, East Coast Talent, która od teraz będzie ją reprezentować:

“Jesteśmy bardzo podekscytowani dodaniem Jennie do rodziny East Coast Talent“, powiedział John, właściciel East Coast Talent. “Polubiłem Jennie w chwili, gdy ją poznałem, a jej liczne talenty są imponujące“.

Śledźcie Jennie Rose i obserwujcie rozwój jej kariery na Twitterze i Instagramie. Jej OnlyFans to najlepsze miejsce aby zobaczyć więcej ekskluzywnych treści Jennie. Aby uzyskać pełną listę jej linków, odwiedźcie hoo.be/jennierosesins.

Ryana Drillera możecie znaleźć na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.