Jenna Starr otrzymuje gorące powitanie w PervCity

Wschodząca gwiazda Jenna Starr zadebiutowała w tym tygodniu dla PervCity w nowej, seksownej scenie z Michaelem Stefano. Wyreżyserowana przez Maestro Claudio scena „Jenna Starr is a Horny Blonde PAWG” została wydana w 4K wyłącznie na PervCity.

Tought LoveX

Jenna Starr jest znana ze swojego ogromnego tyłka, który ochoczo prezentuje z każdej strony przed kamerą podczas zajawki rozpoczynającej scenę. Kiedy pojawia się Michael Stefano, wyraźnie widać, że nie mógł się doczekać, aby anurzyć swoją twarz głęboko pomiędzy pośladkami Jenny i aby dać jej trochę oralnej przyjemności. Jenna nie jest mu dłużna i wkrótce ląduje na kolanach, aby odwdzięczyć mu się solidnym obciąganiem. Para dalej przechodzi przez różne pozycje, na pieska misjonarską czy na jeźdźca, dając upust swoim rządzom, aż do finału, kiedy Michael spuszcza się na twarz Jenny.

„Świetnie się bawiłam, smyrając twarz Michaela moim tyłkiem”, powiedziała Jenna. „Byłam tak szczęśliwa, że mogłam kręcić dla PervCity i cieszyłam się współpracą z Maestro Claudio i resztą ekipy”.

Michaelowi również podobała się praca z Jenną, komentując „Tworząc idealny tyłek, Bóg stworzył Jennę Starr. To było radosne doświadczenie i absolutna rozkosz móc bawić się z tak niebiańsko zaprojektowaną dupeczką.”

Reżyser Maestro Claudio skomentował „Pewnego dnia opuszczałem miejsce testowania talentów w LA jadąc na motocyklu, kiedy gwałtownie się zatrzymałem, ponieważ uderzyła mnie wizja legendarnego tyłka Jenny. Reszta jest już historią.”

Jenna Starr is a Horny Blonde PAWG” zostało wydane w 4K wyłącznie na PervCity.com.

Śledź Jennę Starr, Michaela StefanoPervCityMaestro Claudio na Twitterze, PervCity i Maestro Claudio na Instagramie oraz odwiedź PervCity.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.