Jasmine Wilde i Karma Rx spotykają się w PervCity

Weteranka PervCity Karma Rx oraz debiutantka Jasmine Wilde dzielą się przyjemnością z Michaelem Stefano w najnowszym filmie PervCity, wyreżyserowanym przez Maestro Claudio „Jasmine Wilde and Karma Rx Tag Team a Hard Cock”.

ILoveBlackGirls

Karma Rx jest podekscytowana, aby powitać Jasmine Wilde w PervCity, gdzie dziewczyny zaczynają od sesji adoracji stóp, zanim przejdą do dzielenia się oralnymi przyjemnościami. Przygotowane i gotowe do działania, Jasmine i Karma następnie zabierają się za Michaela Stefano, któremu serwują obciąganie oraz pieszczoty za pomocą stóp. Michael nie spieszy się, poświęcając zarówno Jasmine jak i Karmie równą ilość uwagi. Następnie Karma cieszy się seksem analnym z Michaelem oraz, w tym samym czasie, oralnym z Jasmine, która dostaje swoją porcję przyjemności zanim Michael spuści się na jej stopy.

„Byłam podniecona, gdy dowiedziałam się, że PervCity chce mnie na swojej stronie, a teraz jestem jeszcze bardziej podekscytowana, jak widzę magię, którą stworzyliśmy!” ekscytowała się Jasmine. „Zarówno Karma Rx jak i Michael Stefano są niesamowitymi wykonawcami i wszystko co robiliśmy wydawało się być naprawdę naturalne. Reżyseria i zachęty Claudio były genialne. I oczywiście zawsze pomocny asystent produkcji na planie sprawił, że był to bezproblemowy, bezstresowy dzień. Nie mogłam prosić o lepszy dzień i bardzo chciałbym pracować z nimi ponownie!”.

Reżyser Maestro Claudio również wypowiedział się na temat tej sceny, „To zawsze wielka przyjemność kręcić scenę z udziałem dwóch oszałamiających piękności, ale kiedy te dwie piękności to Karma, supergwiazda i doświadczona performerka, oraz Jasmine, nowicjuszka, która już teraz występuje jak mistrzyni, doświadczenie zdecydowanie osiąga wyższy poziom. To była niesamowita scena od początku do końca”.

Występ Karmy i Jasmine można zobaczyć wyłącznie na pervcity.com.

Śledź Jasmine WildeKarmę Rx, Michaela StefanoPervCityMaestro Claudio na Twitterze oraz PervCity, i Maestro Claudio na Instagramie.

Odwiedź też PervCity.com, aby spełnić wszystkie swoje perwersyjne potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.