Jane Wilde debiutuje na Adult Time jako reżyser filmu Stars

Adult Time z dumą prezentuje Stars, odkrywcze spojrzenie na podróż jednej kobiety w kierunku rozwoju i odkupienia z cienia bolesnej przeszłości, z udziałem Jane Wilde, która również zaznacza swój debiut reżyserski w tym ambitnym projekcie.

Tought LoveX

Oparty na prawdziwych wydarzeniach, Stars rozwija się jako seria wspomnień podczas ostatnich miesięcy Jane Wilde jako 18-latki, która znajduje swoją własną ścieżkę do profesjonalnej pracy seksualnej po tym, jak została zmanipulowana przez starszego mężczyznę.

„Ten film jest pierwszym krokiem w tym, co będzie trwającym całe życie uzdrawianiem i refleksją z powodu moich doświadczeń. Jestem zaszczycona, że dano mi możliwość przekształcenia tego, co było traumatycznym okresem w moim życiu w sztukę, która może być skonsumowana przez tak wielu ludzi. Zawsze uwielbiałam pisać, a przelanie moich myśli na papier jest dla mnie czymś właściwym” – powiedziała Wilde.

„Stars było dla mnie życiowym doświadczeniem, w którym mogłam wystąpić, napisać scenariusz i współreżyserować. Ostatnio często wracam myślami do okresu mojego życia przedstawionego w Stars, czego bałam się aż do tego roku. Nigdy nie wyobrażałam sobie, że będę tu, gdzie jestem teraz jako nastolatka mieszkająca w Queens. Moje okoliczności uległy zmianie, ale to, co udało mi się wynieść z tych doświadczeń, pozostanie ze mną na zawsze – podobnie jak doświadczenie związane z tworzeniem tego filmu. Nauczyłam się, że życie jest tym, co z nim zrobisz. Dziękuję, że pozwoliliście mi podzielić się z wami kawałkiem mojej historii” dodała Wilde.

Bree Mills, która pełni również funkcję Dyrektora Kreatywnego w Adult Time, powiedziała: „Kiedy Jane po raz pierwszy zwróciła się do mnie ze Stars, wiedziałam, że musimy za tym stanąć!” powiedziała: „Pomaga odzyskać narrację, która jest tak często wypowiadana lub wykorzystywana przeciwko pracownikom seksualnym. Najbardziej uderzyło mnie to, jak obiektywne i relatywne było jej doświadczenie i dla tego wiedziałam, że ważne jest, aby pomóc jej wzmocnić uprawnienia do dzielenia się swoją historią i być w stanie mieć kreatywną kontrolę, aby opowiedzieć ją autentycznie.”

Wilde i Mills, którze wspólnie napisały scenariusz i wyreżyserowały film, nakręciły go w ciągu 7 dni w czerwcu z utalentowaną ekipą kierowaną przez współproducenta Siouxsie Q i operatora Michaela Vegasa. Wspierała ich również gwiazdorska obsada, w tym Seth Gamble, Cam Damage, Aiden Ashley, Robby Echo, Oliver Flynn, Dale Savage, Ryan Reid i Tommy Pistol.

„Praca nad 'Stars’ była surrealistycznym doświadczeniem. Moje relacje z Jane sięgają jej pierwszej sceny, więc byłem super zaszczycony, że mogłem zagrać postać, która miała taki wpływ na jej życie i otrzymać odpowiedzialność za odegranie tego. To wiele dla mnie znaczy, że Jane czuła się przy mnie na tyle bezpiecznie, aby przyjąć tę rolę”, powiedział Seth Gamble, który jest również wykonawcą i reżyserem dla Gamma Films.

Stars zostało wydany w całości na AdultTime.com.

Śledź Jane Wilde na Twitterze i OnlyFans, aby nie tylko poznać jej przeszłość, ale również być na bieżąco z tym co teraz u niej słychać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.