Jade Venus ratuje walentynki Kenny James i Lauren Phillips

Duch miłości i namiętności płonie jasno pomiędzy Lauren Phillips i Kenną James po tym jak Jade Venus strzela w nie swoimi strzałami kupidyna, a efekt ich nowej pasji można zobaczyć w najnowszej scenie Transfixed.

'

Lauren Phillips i Kenna James grają parę małżeńską, której nagromadzone frustracje doszły do punktu wrzenia i to ze wszystkich dni, akurat w Walentynki. Jednak jak na zawołanie, pojawia się kusząca bogini miłości Jade Venus, którą można zobaczyć w różowej bieliźnie, złotych skrzydłach i trzymającą magiczny łuk oraz strzały. Venus składa wizytę parze, starając się pomóc w ponownym rozpaleniu ich pasji w najbardziej romantycznym dniu w roku.

“Tak dobrze się bawiłam przy tej scenie. To był czwarty dzień śmiechu i zabawnych scenariuszy“ – powiedziała Phillips. “Koncepcja była urocza i naprawdę podobała mi się praca ze wszystkimi. To był zdecydowanie dzień pełen przyjemności!“.

Scenę ’Cupid’s Arrows’ wraz z jej zwiastunem możecie znaleźć na transfixed.com.

Śledźcie Jade Venus, Lauren Phillips i Kennę James na Twitterze.

Odwiedźcie AdultTime.com, aby skorzystać z nieograniczonego dostępu do ponad 370 kanałów, 62 000 odcinków i 8 nowych premier dziennie prosto od nagradzanych marek jednej z najpopularniejszych sieci dla dorosłych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.