Izzy Wilde jest najnowszą muzą Transfixed

Transfixed świętuje wschodzącą gwiazdę, ogłaszając Izzy Wilde jako lutową MUZĘ marki. Aby uczcić tę specjalną okazję, wypuścili nowy odcinek serii MUSES, gdzie Izzy Wilde zabiera widzów do odległej krainy elfów.

'

Izzy Wilde i gość specjalny Kenzie Taylor wyruszają w podróż “do elfiego świata“ jako dwa rywalizujące ze sobą elfy tropiące się nawzajem w sennym świecie fantazji, zanim zetkną się i postanowią porzucić broń na rzecz czegoś znacznie lepszego, upojnej wspólnej miłości.

“Możliwość pomocy w stworzeniu tej sceny świata porno fantasy z seksownymi elfami w roli głównej była naprawdę zabawnym i wyjątkowym pomysłem!“ powiedziała Wilde. “To po prostu taka zabawna i ekscytująca koncepcja i mam nadzieję, że zrobię jeszcze kiedyś coś podobnego z tym pomysłem!“.

“Jak zawsze ekipa Bree jest fantastyczna i uwielbiam pracować z nimi w każdym aspekcie. Stella jest niezwykłym reżyserem, a Kenzie Taylor jest po prostu taką wspaniałą modelką! Szczerze mówiąc, dopiero co miałam operację Feminizacji Twarzy i już chcę zrobić kolejną część! To była taka zabawa!“

“To była długa scena do nakręcenia, więc naprawdę mam nadzieję, że fani pobłażają sobie z tą sceną. Myślę, że może ona przejść do historii jako jedna z najlepszych scen MUSES! Mam duże nadzieje na koncepcje takie jak ta i uwielbiam dopieszczać mojego wewnętrznego seksownego nerda!“ podsumowała Wilde.

Reżyserka Stella Smut dodała: “Seria MUSES jest oparta na współpracy i wierzy nie tylko w pokazywanie najlepszych transtalentów, ale także daje im możliwość wprowadzenia ich wizji w życie w sposób filmowy. Izzy miała pomysł na tę scenę i pracowaliśmy razem, aby przenieść jej wizje na ekran. Napisała nawet podkład głosowy!“

“Cały zespół pracował bez końca nad stworzeniem atmosfery, a ten wspólny wysiłek robi różnicę. Uwielbiam estetykę – mgłę w lesie, szaty elfów i poczucie magii, jakie wizualizacje zaszczepiają w widzach. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy to poczują!“.

Pełną scenę oraz jej zwiastun znajdziecie na transfixed.com.

Śledźcie Izzy Wilde na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jej linki są dostępne na allmylinks.com/tsizzywilde.

Kenzie Taylor możecie znaleźć na Twitterze, więcej jej linków znajdziecie na jej oficjalnej stronie kenzietaylor.fans.

Aby dowiedzieć się więcej o studiu Transfixed i serii MUSES, śledźcie @transfixedcom i @Adulttimecom na Twitterze oraz dołączcie do AdultTime.com, aby cieszyć się nieograniczonym dostępem do ponad 370 kanałów, 62 000 odcinków i 8 nowych scen dziennie nagradzanych marek sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.