Isabella De Laa podejmuje wyzwanie od Black Bull Challenge

Nominowana do nagród AVN Czeska wykonawczyni Isabella De Laa występuje naprzeciwko Aarona Rocka w najnowszej scenie od Black Bull Challenge. Scena została sfilmowana w Czeskiej Pradze i nakręcona przez Skinz.

ILoveBlackGirls

23-letnia wschodząca gwiazda była niesamowita podczas swojego wyzwania. Isabella De Laa naprawdę uwielbia być uległą i nie miała problemu z tym, aby pozwolić Aaronowi Rock’owi, aby zają się nią na swój sposób. Aaron nie szczędził energii, a Isabella cieszyła się każdą minutą ich spotkania, od pierwszego loda, aż po ostry seks w różnych pozycjach.

Scena, która trwa ponad 40 minut, zawiera również galerię 114 zdjęć i można ją znaleźć na stronie blackbullchallenge.com.

Fani mogą śledzić Isabellę De Laa i Aarona Rock’a na Twitterze.

BlackBullChallenge.com jest obecnie domem dla czterech lat ekskluzywnych treści z udziałem wielu seksownych gwiazd, takich jak Anastasia Lux, Jessica Jones, Sara Jay, Amirah Adara, Savannah Fox i wielu innych. Aby uzyskać najnowsze informacje na temat Black Bull Challenge, śledźcie ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.