IM Geisha gościem Celebrity Guest Tape

Celebrity Guest Tape, niezwykła mieszanka świata dla dorosłych i wywiadów, która podkreśla erotyczne wyczyny wschodzących gwiazd, trendowych influencerów i najlepszych osobowości medialnych, wita IM Geisha w studio na popołudnie stymulujących rozmów i spotkań seksualnych.

'

Wschodząca gwiazda, IM Geisha, która szczyci się prawie 500,000 obserwatorów na Instagramie, dołączyła do gospodarza Herculesa, aby omówić swoje życie prywatne i karierę, cielesne pragnienia i najdziksze fantazje zanim włączona zostanie kamera na żywo i rozpocznie się ostra seksualna akcja – w której IM Geisha będzie lub nie, uczestniczyć. Dowiecie się tego, jeśli zarejestrujecie się i sami obejrzycie program.

„Cieszyliśmy się rozmową z IM Geisha w studio i kręceniem jej 'taśmy’ w wyjątkowo intymnym otoczeniu” – powiedział Hercules. „CGT szczyci się tym, że jest najlepszą i jedyną platformą i tego typu treści nie można znaleźć nigdzie indziej. Odkryliśmy nowy, niewykorzystany rynek, który jest skierowany zarówno do wykonawców jak i fanów. CGT to naprawdę prezent, który wciąż zaskakuje.”

Hercules dodaje, że „obecnie rezerwujemy wielu unikalnych twórców treści, którzy są zainteresowani poszerzeniem swojej bazy fanów o własne 'taśmy’, a także badaniem możliwości zaangażowania publiczności w studio na żywo, aby podnieść energię w pokoju i stworzyć jeszcze większy szum. Mamy wiele świeżych pomysłów na CGT w nadchodzących tygodniach i miesiącach i chcemy zaprosić fanów, aby dołączyli do nas w naszej podróży.”

Śledź IM Geisha na Twitterze i Instagramie i subskrybuj jej OnlyFans, aby znaleźć więcej jej treści.

Aby poznać Celebrity Guest Tape, odwiedź oficjalną stronę CelebrityGuestTape.com i śledź ich na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.