Hannah Grace Debiutuje w Bang! jako Niegrzeczna Uczennica

Fani świeżo upieczonej rudowłosej aktorki dla dorosłych Hannah Grace mogą ją teraz znaleźć na Bang! To był jej debiut na stronie, a członkowie Bang! są naprawdę zachwyceni jej sceną.

'

Hannah Grace Is a Dirty Schoolgirl with Extra Tight Holes” to debiut Hannah na Bang! Ta 30-minutowa scena jest jednym z filmów z serii Bang! Rammed. Scena jest dostępna od zeszłego tygodnia i została już obejrzana ponad 25 tys. razy.

Najnowszy film na Bang! z udziałem Hannah to surowy, nieopisany seks. Na początku filmu rudowłosa ubrana jest w krótką spódniczkę w kratę, seksowną białą koszulę zapinaną na guziki, czarny krawat i czarne podkolanówki. Hannah daje pokaz kręcąc biodrami i tańcząc w kółko, rozbierając się do czarnego stanika i majtek, aż w końcu odsłania swoje seksowne nagie ja. Następnie dochodzi do ostrego seksu w każdej możliwej pozycji przez dobrze zbudowanego faceta, po czym na koniec, w jej ustach pojawia się kremowa niespodzianka.

„Wielu facetów fantazjuje o tym, że mogą się pieścić z dziewczyną w stroju uczennicy, a ja cieszę się, że mogę rozpieścić moich fanów i członków Bang! Zawsze chciałam wystąpić w Bang!, a teraz moje marzenie stało się rzeczywistością. Nie mogę się doczekać, kiedy znów będę mogła dla nich pracować. Upewnijcie się, że daliście znać kciukiem, jak bardzo podobała wam się ta scena i że zobaczycie mnie więcej w Bang!”, powiedziała Hannah Grace.

Zapoznaj się ze sceną z Hannah, zobacz jej zdjęcia i obejrzyj film „Hannah Grace Is a Dirty Schoolgirl with Extra Tight Holes” na bang.com.

Śledź Hannah Grace na Twitterze i Instagramie, Wszystkie jej linki znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.