Gwiazdy Hussie Models zdobyły najwyższe wyróżnienia na 2022 AVN Awards

Kilka dni temu zostali ogłoszeni zwycięzcy nagród AVN 2022, a agencja Hussie Models świętuje sukcesy swoich klientów, Blake Blossom, Olivera Flynn i Jaxa Slayera, którym udało się zdobyć jedne z największych wyróżnień podczas wirtualnego show.

Insane Coeds

Prowadzone przez Mię Malkovą i Mighty Emelię, wydarzenie odbyło się na zamkniętej scenie w Los Angeles i było transmitowane na żywo do międzynarodowej publiczności na całym świecie, również do domu Hussie Models, licencjonowanej agencji, która głównie dostarcza modeli z wyglądem ‘chłopaka/dziewczyna z sąsiedztwa’ do przemysłu rozrywkowego dla dorosłych.

Nie trzeba było długo czekać, aby wygrane zaczęły napływać. Blondwłosa Blake Blossom zdobyła upragnioną nagrodę dla Najlepszej NowejWschodzącejGwiazdy oraz wygrała nagrodę dla Najgorętszej Debiutantki w głosowaniu fanów.

„Jestem z siebie bardzo dumna, że udało mi się zdobyć te nagrody na tak wczesnym etapie mojej kariery,” powiedziała Blake, „ale nie udałoby mi się to bez moich agentów z Hussie Models! Ryan był moją opoką od samego początku, więc cieszę się, że możemy świętować to zwycięstwo. To wspaniały początek roku i kocham wszystkich moich lojalnych fanów! Dziękuję AVN i gratulacje dla wszystkich innych pięknych dziewczyn, które były nominowane razem ze mną!!!”

Jej agent Ryan, był jak dumny rodzic dopingujący ją z linii bocznej przez cały czas:

„Praca zespołowa, komunikacja i zaufanie jest niezwykle ważne, pomiędzy modelem, a agentem” – powiedział Ryan, agent Hussie Models. „Blake zdecydowanie stworzyła swoją własną ścieżkę w tej branży. A ja nie mógłbym być z niej bardziej dumny! Jest wspaniałym człowiekiem. Skakałem z radości, kiedy wygrała obie nagrody! Jestem zaszczycony, że mogę ją reprezentować, tworzymy świetny zespół! Zasługujesz na to, Blake!”

Oliver Flynn zdobył dwie nagrody, jedną za Najlepszą Scenę Seksualną w Czwórkę/Orgię z Maricą Hase, Lulu Chu, Scarlit Scandal, Moną Wales i Destiny Cruz w ‘Chaired’, a drugą za Najlepszą Scenę Seksualną w Trójkącie z Vanną Bardot i Avery Cristy w ‘Another Person’, obie od studia Deeper. Natomiast Jax Slayer otrzymał nagrodę za Najlepszą Scenę Seksualną Tag-Team za pracę z Gianną Dior i Robem Piperem w ‘Psychosexual’ Part 4 od Blacked/Vixen.

To była niesamowita noc dla agencji, a Hussie Models nie może być bardziej dumne:

„Wszyscy w Hussie Models jesteśmy niezwykle zadowoleni z wyników”, powiedział Riley. „Blake pracowała bardzo ciężko i zamanifestowała to, ponieważ powiedziała nam obu, że jest zdeterminowana, aby wygrać i dokładnie to zrobiła. Oliver jest absolutnie fenomenalny i jesteśmy z niego bardzo dumni. Przeszedł tak długą drogę od pierwszego dnia i zawsze mówiłem mu, że będzie niesamowity w tej branży. Gratulacje i życzę wiele więcej sukcesów w przyszłości! Jaximus Prime, człowiek, mit, legenda. Jestem z ciebie bardzo dumny. Dominujesz każdą pojedynczą scenę, na której się pojawiasz. Zdecydowanie zasłużyłeś na to, bracie! Kocham was wszystkich i jeszcze raz jestem z was super dumny!”.

Lista zwycięzców nagród 2022 AVN dostępna jest tutaj.

Jeżeli chcesz lepiej poznać zdobywców nagród AVN należących do Hussie Models odwiedź:

  • AllMyLinks.com, gdzie znajdziesz wszystkie linki społecznościowe Blake Blossom.
  • Aby śledzić Olivera Flynna odwiedź jego Twittera oraz OnlyFans.
  • Natomiast wszystkie linki społecznościowe Jaxa Slayera znajdziesz na jego My.bio.

Jeżeli natomiast chcesz dowiedzieć się więcej na temat agencji Hussie Models odwiedź HussieModels.com oraz śledź ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.