’Grinders’ od Adult Time zadebiutuje w tym miesiącu na VOD i DVD

Adult Time ogłosił wczoraj że ich najnowszy film ‘Grinders’ trafi w tym miesiącu na VOD i DVD. Fani i członkowie mogą zapoznać się z pełną wersją filmu, w którym główną rolę odgrywa Lucky Fate, już teraz na Adult Time.

'

Film ‘Grinders’ opowiada o Lucky Fate, skaterze z Los Angeles końca lat 90-tych, który ma potencjał i talent, aby zajść daleko, ale utknął w martwym punkcie wśród swoich przyjaciół, którzy notorycznie łamią prawo i popełniają różne przestępstwa. Spotykając się ponownie z byłą przyjaciółką z liceum, Morgan (Maya Woulfe), Lucky dostrzega szansę na rozpoczęcie nowego życia z nią w Teksasie, zamiast pójść w ślady swojego ojca-dilera (Tommy Pistol).

Od 12 do 19 lipca, Grinders będzie dostępny wyłącznie w sieci Adult Empire, a następnie 20 lipca zostanie przeniesiony na wszystkie inne platformy streamingowe. Tego samego dnia Adult Time wyda również film jako pojedyncze DVD.

W filmie Grinders, wyreżyserowanym przez Ricky’ego Greenwooda, występują również Charlotte Sins, Vanna Bardot, Lilly Bell, Robby Echo, Nathan Bronson i jest on dostępny na stronie GrindersFilm.com oraz na platformie streamingowej Adult Time pod adresem AdultTime.com, będącej domem dla ponad 60 000 scen, 320 kanałów i 8 nowych wydań dziennie nagradzanych marek sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.