Gorąca blondynka Anna Claire Clouds wraca do Ricky’s Room

Ricky’s Room ma w tym tygodniu kolejną gratkę dla swoich wiernych fanów w postaci nowej, gorącej sceny z Anną Claire Clouds.

'

To nie pierwszy raz, kiedy zapierająca dech w piersiach blondynka odwiedza Ricky’s Room, ale po raz pierwszy ma ona przyjemność doświadczyć samego Ricky’ego Johnsona

“Anna Claire Clouds jest ponownie w moim pokoju i tym razem chce mnie mieć tylko dla siebie“, powiedział Ricky. “Bycie sam na sam z tą seksowną i zmysłową słodyczą jest idealnym zwieńczeniem wieczoru i naprawdę mam nadzieję, że zobaczę ją z powrotem po raz trzeci“. 

Blondynka o perfekcyjnym tyłku również z chęcią podzieliła się swoim komentarzem na temat sceny z Ricky’m:

“To był mój drugi raz w Ricky’s Room, ale mój pierwszy raz, kiedy pieprzyłam Ricky’ego! Każdy moment był prawdziwym, surowym i namiętnym seksem, podczas gdy doświadczaliśmy siebie po raz pierwszy. Nie ma chyba lepszego powodu, aby wrócić“ – powiedziała Anna Claire Clouds.

Zobaczcie ich spotkanie na rickysroom.com.

Śledźcie Annę Claire Clouds i Ricky’ego Johnsona na Twitterze.

Nie przegapcie wszystkich gorących treści dostępnych dla członków Ricky’s Room. Odwiedźcie rickysroom.com i śledźcie stronę na Twitterze, aby poznać wszystkie erotyczne przygody Ricky’ego Johnsona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.