Gorąca Abigaiil Morris odwiedza Ricky’s Room

Mająca czym oddychać, oraz na czym usiąść, rudowłosa Abigaiil Morris debiutuje w Ricky’s Room, gdzie występuje z samym Ricky’m Johnsonem w nowej skwierczącej scenie 'Less Talk More Cock’.

Insane Coeds

Piękna, krągła Abigaiil Morris wie dokładnie, dlaczego odwiedziła Ricky’s Room. Dzięki swojemu wspaniałemu ciału podkręca temperaturę w pokoju i pozbawia Ricky’ego mowy. Po rozgrzaniu swojego gospodarza, Abigaiil z łatwością namierza obiekt swojego zainteresowania – kutasa Johnsona, a Ricky jest bardziej niż szczęśliwy, aby dać jej to, czego pragnie i wypełnić jej świeżo zerżniętą cipkę zasłużonym wytryskiem.

“Miałem całą przemowę wymyśloną na potrzeby przedstawienia wam wszystkim uroczej Abigaiil Morris“ – podzielił się Ricky z fanami na stronie. “Zaczęło się od mojego zachwytu nad tym, jak piękna jest od stóp do głów, a także inteligentna. Jednak ta ognista rudowłosa nie chciała przemowy. Ona chciała kutasa. Uwielbiam kobiety, które wiedzą czego chcą. Nic nie czyni mnie szczęśliwszym niż spełnienie tego pragnienia!“. 

“Uwielbiam pracować z Rickym i świetnie się bawiłam na planie“ – powiedziała Abigaiil. “Wszyscy byli tacy zabawni, i mili, i to było zdrowe wspaniałe środowisko. A Ricky jest cholernie niesamowity, bardzo inteligentny świetny w tym co robi. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty w najbliższym czasie!“. 

Zobaczcie sami nową scenę na RickysRoom.com.

Śledźcie Abigail Morris i Ricky’ego Johnsona na Twitterze.

Nie przegapcie wszystkich gorących treści dostępnych dla członków Ricky’s Room. Odwiedźcie rickysroom.com i śledźcie stronę na Twitterze, aby poznać wszystkie erotyczne przygody Ricky’ego Johnsona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.