GoAskAlex wypuszcza nowy filmik dla nowej serii SuicideGirls

GoAskAlex została niedawno zaproszona do udziału w pierwszych zgłoszeniach modelek do zupełnie nowej serii “Wideo Miesiąca“ SuicideGirls i promuje premierę swojej zmysłowej sceny 'Love is a Place’, która jest teraz dostępna w strefie członków na SuicideGirls.

'

GoAskAlex, lepiej znany członkom SuicideGirls jako AskAlex Suicide, prosi fanów o sprawdzenie jej filmu i zagłosowanie na niego analogicznie do Zdjęć Dnia. Najpopularniejsze filmik zgłoszony do 'Video of the Month’ zostanie dumnie umieszczony na stronie głównej SuicideGirls.com.

“To był zaszczyt być zaproszoną jako jedna z pierwszych do 'Video of the Month’“, powiedziała Alex. “Jestem wdzięczna za pomoc mojej najlepszej przyjaciółki CeresSuicide, która niestrudzenie pracowała za kamerą i oczywiście jestem również wdzięczna każdemu z moich fanów i zwolenników na platformie SuicideGirls za dopingowanie mnie w trakcie realizacji tego nowego projektu“.

Zarejestrowani członkowie SuicideGirls mogą zobaczyć i głosować na zgłoszenie Alex, 'Love is a Place’, tutaj, a nowi członkowie mogą dołączyć do strony używając kodu polecającego Alex tutaj.

Jeszcze lepiej poznacie GoAskAlex, odwiedzając jej stronę GoAskAlexOnline.com oraz śledząc jej konta na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.