GoAskAlex wydaje nową czteroosobową scenę oralną na OnlyFans

GoAskAlex wypuściłą swoją najnowszą erotyczną eskapadę specjalnie dla jej subskrybentów OnlyFans. 'Foursome Blowjob’ przedstawia Alex wraz z Vesperal i Addox, które pokazują swoje oralne umiejętności na Blessed by Venus.

Po raz pierwszy kanadyjska modelka i wykonawczyni, GoAskAlex, razem z nie-binarnymi wykonawcami Vesperal i Addox, przedstawia swoje umiejętności oralne w scenie grupowej. Addox jest dobrze znana z SuicideGirls, gdzie zdobyła międzynarodową sławę, a Vesperal została uznana jako wykonawca i reżyserka w wielu nagradzanych filmach na wielu międzynarodowych festiwalach filmowych.

Trio to zaprzęga do pracy całą swoją seksualną energię, aby rozpieścić szczęśliwego Blessed by Venus, powolnym i zmysłowym obciąganiem. Po wszystkim, Alex i Addox razem bawią się na swoich językach spermą i drażnią widza iście diabolicznym kontaktem wzrokowym.

„Uwielbiam występować z Addox i Vesperal – miałyśmy świetną chemię przed kamerą. Czułam się tak naturalnie” – powiedziała Alex o tej scenie. „To był mój pierwszy raz, kiedy robiłam potrójnego loda i moim jedynym zarzutem jest to, że nie trwało to dłużej, ale… kto może go winić?”.

Oprócz dostępności na stronie OnlyFans Alex, ’Foursome Blowjob’ jest również dostępny dla subskrybentów OnlyFans Vesperal, Addox i Blessed by Venus.

Znajdźcie i śledźcie GoAskAlex na GoAskAlexOnline.com, Twitterze oraz Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.