GoAskAlex spędza czas w przytulnej atmosferze z Fioną Mae w nowej scenie

Popularna twórczyni treści dla dorosłych GoAskAlex oferuje przytulne miejsce do przytulania się w swojej najnowszej erotycznej scenie z udziałem Fiony Mae, pod tytułem 'Alone at the Cabin’.

Dziesięciominutowa seksowna scena – “idealna długość dla miłości własnej“, jak zauważa GoAskAlex – wyczarowuje fantazje o prywatnej ucieczce z dala od świata i “gwarantuje, że będzie ci ciepło w najzimniejsze dni!“.  

Po długim czasie zabawy na mrozie z przyjaciółmi podczas zimowego wypadu, dwie wytatuowane modelki podkręcają temperaturę będąc razem w domku. Po kilku początkowych chichotach i flirtach, Alex pyta w charakterystyczny sposób Fionę, czy chce “zrobić sobie selfie“. Obie wybuchają śmiechem, gdy Alex woła: “Powiedziałam to tak kanadyjsko“, a następnie ich radość, zamienia się w czystą pasję.

Alone at the Cabin’ jest dostępne wyłącznie na platformie OnlyFans obu modelek – @GoAskAlex i @HeyItsFionaMae.

Fani mogą lepiej poznać GoAskAlex na GoAskAlexOnline.com, Twitterze oraz Instagramie.

Śledźcie Fionę Mae na Twitterze, aby być na bieżąco z jej treściami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.