GoAskAlex prezentuje dwa nowe wybuchowe filmy

GoAskAlex jest niegrzeczna w swoich dwóch nowych, kuszących występach erotycznych, które zabierają widzów poza granice ich wyobraźni. Oba są już dostępne dla jej subskrybentów OnlyFans oraz na jej ManyVids.

Bisexual Blowjob Facial” z Margo Bones realizuję fantazję POV, która rozbudza zmysły dzięki pełnej oliwki, oralnej eksploracji pomiędzy wykonawcą cis i trans. Wspólne eksplorowanie przez parę ich fallicznej ciekawości, wkrótce doprowadza ich teatralny sen do potężnej orgazmicznej rzeczywistość.

Pegging Fantasy” natomiast zamienia Alex w czerwonowłosą dominę- od jej karmazynowej peruki i bielizny po skórzaną uprząż i strap-on, który zabezpiecza fioletowe dildo w poszukiwaniu zachęcającego miejsca do lądowania. Alex Jest gotowa zdominować marzenia widza – i dać mu klapsa, jeśli tylko ładnie poprosi – podczas gdy widz będzie stosować się do jej wskazówek, Alex będzie sprośnie mówić i intymnie opisywać ostateczną fantazję o peggingu.

Odwiedź OnlyFans i ManyVids Alex, aby wyruszyć na zmysłową przygodę z GoAskAlex, a także odwiedź i śledź ją na GoAskAlexOnline.com, Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.