Gin Lustig debiutuje w Blush Erotica

Blush Erotica wydała nowe solo ‘Follow The Rabbit’ z udziałem Giny Lustig. Gin jest pierwszą wykonawczynią, która sama podłożyła głos w swojej scenie, w której wykorzystano opowiadanie erotyczne autorstwa GothiccThighs. Scena została wyreżyserowana i wyprodukowana przez Sinematographera.

'

Podążajcie za Giną Lustig do jej komnaty uwodzenia. Ta niesamowicie gorąca żoneczka jest cała rozpalona myśląc o tym, co kocha najbardziej – wielkie twarde kutasy. Gin pozwala sobie na chwilę rozkoszy, zostawiając otwarte okna, aby może któryś z jej sąsiadów mógł zobaczyć, jak daje sobie rozgrzewający orgazm w oczekiwaniu na swojego męża.

“Sinematographer i Stacy byli doskonali we współpracy, bardzo profesjonalni“, powiedziała Gin Lustig. “Oboje sprawili, że czułam się naprawdę komfortowo, aby pokazać podczas sceny to, co we mnie najlepsze“.

Gin Lustig wystąpiła również w scenie POV VR, aby zachwycić swoich fanów doświadczeniem przypominającym prawdziwe życie. Jej scenę VR można znaleźć na stronie SexLikeReal.

Śledźcie Ginę Lustig na Twitterze, Instagramie i subskrybujcie jej OnlyFans. Wszystkie jej linki można znaleźć pod adresem linktr.ee/GinLustig.

Zobaczcie produkcje Blush Erotica zawierające bogate historie erotyczne i wyjątkowych lektorów na stronie BlushErotica.com oraz śledźcie ich Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.